Miguel Herrán fot Netflix

Ten aktor z 'La casa de papel’ potwierdza, że ​​będzie ojcem wraz z siostrą słynnej aktorki


znany z i Élite poinformował na portalach społecznościowych, że jego rodzina się powiększa


Po osiągnięciu bezprecedensowego sukcesu  ogłosił, że zostanie ojcem. Szczęście znalazło odzwierciedlenie w ich sieciach społecznościowych, gdzie załączyli serię zdjęć przedstawiających, w jaki sposób oni, ich rodzina, przyjaciele i krewni dowiedzieli się o wiadomości.

Po tym, jak był jednym z bohaterów najważniejszej serii rabunkowej w historii Netflix, został powołany na wielką gwiazdę, która prowadzi młodzieńczy romans i trzymający w napięciu projekt wielkiego N, Elite. Co prawda był tam tylko przez jeden sezon, ale to wystarczyło, aby został zapamiętanym i mieć wielki fandom.


Miguel Herrán fot Instagram
fot Instagram

„Cóż… nie mogę powiedzieć wiele więcej. Obrazy mówią same za siebie. To jest moja rodzina i to, co kocham najbardziej na świecie. @celiapedraza_ dała mi największy prezent w moim życiu…”, zaczął o emocjach, jakie przeżył po otrzymaniu wiadomości od swojej partnerki Celii Pedrazy, która jest siostrą Maríi Pedraza, hiszpańskiej aktorki, z którą Herrán współpracował na ekranie zarówno w Elite, jak i w .

Aby zakończyć napięcie, 27-latek dał jasno do zrozumienia, że ​​jego rodzina nie będzie dwu-, ale trzyosobowa: „Będziemy rodzicami. Nadal nic nie wiemy, na razie wszystko jest idealne. i mamy iluzję, z którą bardzo trudno nam sobie poradzić”. 

Po publikacji jego fani zaczęli mu gratulować i dawać dobrą energię na to, co ma nadejść w jego przyszłości. „Wielkie gratulacje dla rodziny”; „Najlepsze życzenia Miguel. Dla 3” to niektóre z wiadomości dedykowanych mu przez użytkowników Instagrama.


Miguel Herrán fot Instagram
Miguel Herrán fot Instagram

Pogratulowali mu także inni celebryci, z którymi dzielił współpracę na ekranie, gdy był w La Casa de PapelElite lub w wielu serialach i filmach, które nakręcił. Oczywiście nie mogło zabraknąć wiadomości od najbliższej rodziny i przyjaciół.

Uderzające w tej sytuacji jest to, że dziewczyna Miguela, nie udostępniła niczego na swoim koncie na Instagramie ani w innej zwykle używanej sieci społecznościowej. Chociaż zapewne zrobi to wkrótce lub przynajmniej pokaże, jak z dnia na dzień rośnie jej ciążowy brzuszek.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź