Poquita fe fot movistar+

’Poquita fe’, nowa komedia Movistar Plus+ upublicznia swój zwiastun


Twórcy Pepón Montero i Juan Maidagán, znani z pracy nad „Justo antes de cristo” i „Camera Café”, powracają do Plus+ z niepowtarzalnym poczuciem humoru w nowym serialu „


, składający się z 12 odcinków po 15 minut każdy, zadebiutuje na platformie 4 lipca. powstał we współpracy z Buendía Estudios.

i są bohaterami tego nowego projektu, który poprzez humor odnosi się do monotonii codziennego życia Berty i José Ramónów.

Bohaterowie, Berta i José Ramón, starają się ułożyć sobie życie najlepiej, jak potrafią, mimo że ich emocje i pasje zdają się być zagłuszane przez nieustanny zgiełk codzienności. Ten hałas uosabiają teściowie José Ramóna, ulubiona siostra Berty, wyczerpująca, ale wolna matka José Ramóna oraz szereg postaci, które nieustannie otaczają parę.

Serial „'”, który właśnie wypuścił oficjalny , trafi na ekrany w najbliższy wtorek, 4 lipca. Oprócz Cimasa i Pedreño obsadę uzupełniają Julia de Castro, Chani Martín, Marta Fernández-Muro, Pilar Gómez, María Jesús Hoyos, Juan Lombardero, Enrique Martínez i Blas Ortiz

Serial został stworzony przez Montero i Maidagána.

Poquita fe będzie dystrybuowane na całym świecie przez Movistar Plus+ International.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź