O czym jest 'Flamin’ Hot’, film Star+ o Meksykaninie, który zmienił Cheetosy


wyreżyserowała


Flamin' Hot Cheetos są popularne na całym świecie, a ich sława jest tak wielka, że ​​ ma zamiar wypuścić , który opowie o tym, jak Meksykanin na zawsze zmienił tę przekąskę. Co powinieneś wiedzieć?

O czym jest FlaminHot: Smak sukcesu? Trwający 1:38 godzin film przedstawia historię Richarda Montañeza, który pracował jako woźny w Frito Lay, ale wykorzystał swoje meksykańsko-amerykańskie dziedzictwo, aby przekształcić kultowe Flamin' Hot Cheetos w przekąskę, która zrewolucjonizowała przemysł spożywczy i stała się światowym hitem, fenomenem popkultury.



Obsada Flamin' Hot

W filmie występuje , urodzony 14 grudnia 1982 roku w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego, że jest aktorem, jest producentem i jest znany między innymi z ról w Los Vengadores (2012), Quinceañera: Echo Park (2006), La Madre (2023) czy Ambulance (2022)

W obsadzie jest także Annie González jako Judy; Emilio Rivera jako Vacho; Dennis Haysbert gra Clarence'a; Tony Shalhoub jako Roger Enrico, dyrektor generalny PepsiCo. Jak również: Matt Walsh (Veep), Bobby Soto (Narcos) i Pepe Serna (Człowiek z blizną).

, stojąca za Flamin' Hot od

Historia Richarda Montañeza została przeniesiona na duży ekran dzięki aktorce Evie Longorii, która była reżyserem i producentem tej historii, a scenariusz napisali Lewis Colick i Linda Yvette Chávez.

Kiedy Flamin' Hot w Star+? Film będzie miał swoją premierę w ten piątek, 9 czerwca na Star+ więc może się pojawić na

Udostępnij
Sprawdź także  Umiera meksykańska aktorka Isela Vega

Zostaw odpowiedź