Perfil Falso fot Netflix

Fałszywy profil: czy będzie sezon 2 na Netflix?


Stworzony przez Pablo Illanesa kolumbijski z Caroliną Mirandą w roli głównej jest już dostępny w serwisie . Czy powtórzycie sukces Pálpito na platformie streamingowej?


Jeden z najbardziej oczekiwanych kolumbijskich seriali trafił na . Oto , nowy dramat erotyczny projekt platformy streamingowej, który od tygodni budził oczekiwania wśród użytkowników. Z udziałem Caroliny Mirandy stopniowo zaczyna być jednym z trendów, a ci, którzy już widzieli jego odcinki, zastanawiają się: czy będzie miał sezon 2? – W Polsce jest już na drugim miejscu.Stworzona przez Pablo Illanesa  została włączona do katalogu usługi subskrypcyjnej 31 maja. Przedstawił łącznie 10 odcinków po około 45 minut każdy. 

Prócz Caroliny Mirandy w obsadzie znaleźli się: , , , , , , , i Juliana Galvis.


O czym jest w serwisie Netflix?

Nowa kolumbijska Netflix opowiada o Camili, kobiecie, która tworzy seksowny profil w aplikacji randkowej, aby znaleźć mężczyznę swoich marzeń. Oficjalne streszczenie brzmi: „Tam znajduje kogoś bardzo przystojnego o imieniu Fernando. Ale to nie jest jego imię i nie jest też singlem. Camila wpada w pułapkę, a wszystko zamienia się w koszmar.


Perfil Falso fot Netflix
fot Netflix

Zapowiedź platformy streamingowej kończy się następująco: „Chce zrobić niemożliwe, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest mężczyzna, którego poznała, odkrywa jego tożsamość i każe mu płacić za wszystkie kłamstwa i obietnice. Nie ma jednak pojęcia, że ​​zaraz wkroczy do zawiłego labiryntu zwodniczych pozorów, zakazanego seksu i zabijających mocy.


Perfil Falso fot. Netflix
fot. Netflix

Czy Fałszywy profil będzie miał sezon 2 na Netflix?

Fałszywy profil pojawił się na Netflix zaledwie wczoraj, więc platforma jeszcze oficjalnie nie odnowiła ani nie anulowała serialu. Oznacza to, że w pierwszej kolejności należy ocenić odbiór publiczności w pierwszych dniach jego uruchomienia. Wszystko jednak wskazuje na to, że powtórzy sukces Pálpito, ostatniego kolumbijskiego fenomenu czerwonego N, który prezentował już dwie odsłony w katalogu.

Na tą chwilę podbija już rynki, w tym w Polsce znajduje się na drugim miejscu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź