Esmeralda Pimentel zaskakuje i publicznie przedstawia swojego chłopaka, którego znamy


Romans, który podtrzymuje od jakiegoś czasu, był ukrywany przez aktorkę aż do teraz


Po zakończeniu romantycznego związku z Osvaldo Benavidesem Esmeralda Pimentel stała się bardzo powściągliwa w sprawach sercowych. Z tego powodu uderzające było to, że publicznie ujawniła, że ​​od roku ma romans z Jesúsem Mosquerą, z którym została uchwycona przy innej okazji, ale sielanki nie potwierdziła. Teraz pokazała serię zdjęć i wideo, na których widziana jest z Hiszpanem w bardzo romantycznych postawach, nawet czule całują się w usta.

, jeszcze jeden rok”, napisała , towarzyszącym tym zdjęciom i materiałowi audiowizualnemu, który opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

Jej chłopak nie wahał się jej odpowiedzieć. „Kocham cię, kochanie” – napisał we wspomnianym poście.

Internauci zabrali głos pod tym pokazem miłości: „Jak pięknie, wyglądasz szczęśliwie”; „Para!!!”; „Myślałam, że to rodzeństwo; mam przekonanie, że kiedy dwoje ludzi wygląda bardzo podobnie fizycznie, to jest to para idealna”; „Długotrwała miłość”; „Esmeralda, ojczyzna, , bardzo ci odpowiadała. Wyglądasz na szczęśliwą” i „Moja ukochana Esme o tym nie wiedziałam”.

Ale kim jest chłopak słynnej Meksykanki? Mosquera to urodzony w Maladze, który na początku poświęcił się zawodowo piłce nożnej. Był nawet członkiem takich drużyn jak Athletic Bilbao i Málaga. Kiedy trenował na siłowni, otrzymał zaproszenie od kilku producentów do obsady swojego filmu i opuścił korty, by stanąć przed kamerami. Ma 26 lat, a karierę aktorską rozpoczął w 2019 roku. Dał się nam poznać jako odtwórca głównej roli w serii '' dla Netflix gdzie grał Hugo i podbił serca damskiej częśći publiczności.

Para poznała się w Hiszpanii, gdzie aktorka kręciła  z Williamem Levy.i wydają się być bardzo szczęśliwi; tylko czas pokaże, czy zdecydują się pójść do ołtarza.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź