Lionel Messi fot. Instagram

Apple TV+ ogłosiło nowy serial dokumentalny Lionela Messiego: o czym jest


Potwierdzono nową produkcję opowiadającą o życiu Lionela Messiego, ale tym razem będzie ona na platformę . Poznaj szczegóły!


Postać Lionela Messiego jest coraz ogromna i osiągnęła maksymalne rozmiary pod koniec 2022 roku po zdobyciu tytułu mistrza świata na mundialu w Katarze. Mimo że zdobył tytuł, o który zabiegał całe życie, przez długi czas pozostawiał po sobie ślad w świecie piłki nożnej i nazywany jest najlepszym piłkarzem wszechczasów. Biorąc to pod uwagę,  ogłosiło, że nakręci o nim .

W oficjalnym oświadczeniu platforma potwierdziła, że ​​czteroczęściowy bez tytułu pochodzi od Smuggler Entertainment, który oferuje ekskluzywny dostęp zakulisowy do piłkarza. Został podobno nakręcony w Paryżu, Katarze i Argentynie, śledząc każdy krok siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki.O czym będzie dokumentalny o Messim w Apple TV+

„Twórcy filmu towarzyszyli Messiemu podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze 2022. Od obozów treningowych w Katarze po chaos konferencji prasowych i cichą kontemplację prywatnego pokoju Messiego, przedstawia świat publiczny i prywatny Messiego, a także jego wiernych fanów” – czytamy w raporcie.

Z drugiej strony przyjrzymy się też całej jego karierze w reprezentacji Argentyny od pierwszego oficjalnego meczu, w którym został wyrzucony z boiska w pierwszej minucie. Pokaże również, jak niósł ciężar kraju przez kilka nieuchwytnych zwycięstw, które doprowadziły do ​​pierwszej emerytury w 2016 roku, aż do osiągnięcia maksymalnego poświęcenia.

„To byłoby najlepsze doświadczenie wygrać mistrzostwa świata i móc w ten sposób zakończyć karierę. Marzyłem o tym po wielu latach walki o to. Myślałem o milionie możliwości tego, co może się wydarzyć… pierwszy mecz, 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinał i finał. Ja też to przeżyję jako coś wyjątkowego, bo to już ostatnie. Zakończenie mojego zeszłorocznego zwycięstwa na mundialu byłoby spełnieniem marzeń” – powiedział Messi, zanim to się stało.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix przygotowuje serial o sprawie Asunty z Bambu i Candelą Peñą

Zostaw odpowiedź