angela aguilar fot screenshoot Youtube

Ángela Aguilar poprowadzi Premios Juventud 2023


Młoda zadebiutuje jako gospodyni tych nagród razem z Alejandrą Espinozą z Puerto Rico


Po zakończeniu trasy „Piensa en mí” w 8 miastach w Stanach Zjednoczonych w zeszły weekend, Ángela Aguilar zadebiutuje jako gospodyni , które świętują swoje 20. urodziny.

Galę, która odbędzie się w José Miguel Agrelot Coliseum w Puerto Rico, poprowadzi głównie meksykańska prezenterka Alejandra Espinoza, a teraz będzie miała wsparcie regionalnej meksykańskiej piosenkarki Ángeli Aguilar, która poprowadzi ceremonię wręczenia nagród po raz pierwszy w sieci Univision, oprócz tego, po raz kolejny wystąpi muzycznie.

Młoda spadkobierczyni rodziny Aguilars, która właśnie wystąpiła po raz pierwszy w YouTube Theatre w Los Angeles i Arizona Financial Theatre w Phoenix w Arizonie, wzięła udział w ostatniej gali 2022, na której po raz pierwszy zaśpiewała motyw rytmicznego bolerka „Piel Canela”, co rozbudziło w niej chęć nagrania i wydania płyty bolero, i wkrótce stanie się to rzeczywistością.

Na razie Ángela Aguilar zaoferowała już zaliczkę wraz z wydaniem singla „Piensa en mi” autorstwa kompozytora Agustína Lary i jego siostry Marii Teresy Lary. Inne utwory zostały wydane podczas jego trasy koncertowej, w tym „Luna lunera” i „Contigo en la distancia”. 

Teraz zdobywczyni trzech Premios Juventud przybywa na ceremonię wręczenia nagród z 4 nominacjami w kategoriach „Artist Premios Juventud Femenina”, „Girl Power”, „Best Regional Mexican Collaboration” za „Qué agony” wraz z Yuridią oraz w kategorii digital “Quiero Más”.

Bad Bunny, Becky G, Grupo Frontera, Maluma, Peso Pluma, Rauw Alejandro, Rosalía, Shakira i TINI prowadzą listę nominowanych do z 9 nominacjami każde, podczas gdy kolumbijscy artyści Camilo, Karol G, Manuel Turizo, argentyńska María Becerra i Wisin mają po 8 nominacji.

Ceremonia gali Premios Juventud odbędzie się 20 lipca z transmisją na żywo sieci Univision.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź