fot. Instagram

Z tego powodu Alina Lozano nie wystąpi w 'Pedro El Escamoso 3′


byłaby jedną z kolumbijskich aktorek, które zostałyby pominięte w trzeciej części tego udanego melodramatu


Po potwierdzeniu, że będzie miało swój trzeci , pojawiło się wiele plotek i informacji. Wśród nich wielka nieobecność Aliny.

Według dziennikarza Carlosa Ochoa nie doszła do negocjacji z domem produkcyjnym, który rzekomo zaoferował jej taką samą kwotę pieniędzy, jak w poprzednich powieściach.

„Mówią, że jej tam nie będzie, ponieważ nie dali jej traktowania godnego czołowej aktorki. Będzie nieobecna, ponieważ zaoferowali jej te same 1000 pesos co w , które zapłacili jej 22 lata temu.” – powiedział Ochoa, ubolewając nad nieobecnością Lozano.

Przypomnijmy, że dała życie Doñi Nidii Esteli Pataquivie, wdowie po Pacheco w pierwszych dwóch sezonach Pedro El Escamoso.

„Uwielbiałam tę postać, ponieważ było trochę tego, aby usprawiedliwić dojrzałą kobietę, kobietę, która wciąż ma w sobie tę nastolatkę, ma tę zdolność igrania z życiem, igrania z miłością. Pokochałam to właśnie dlatego, że nagle w życiu osobistym stałam się zbyt nieśmiała i ta postać pozwoliła mi na wszystko” – skomentowała Alina w wywiadzie dla La Red w 2020 roku.

nie zabrała głosu w sprawie Pedro El Escamoso, ale widzowie mają nadzieję, że zobaczą ją ponownie w komediowej telenoweli.

Mogłaby zastąpić Alinę Lozano w Pedro El Escamoso 3

Informator społecznościowy zasugerował również, że jej rodaczka Luly Bossa jest tą, która zastąpi pierwszą aktorkę w roli pani Nidii Esteli.

Inne informacje o Pedro El Escamoso 3

Ochoa ujawnił również, że Miguel Varoni, bohater serii, „żąda wielu rzeczy, aby powrócić do tej postaci”. Bez Miguela Varoniego nie ma „Pirulin, pimpón”.

Sandra Reyes powróci także do TV razem z Alvaro Bayoną.

Udostępnij
Sprawdź także  Nowe telenowele Telemundo na sezon 2021-2022

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź