Mas alla de ti fot. Vix+

ViX prezentuje zwiastun 'Más allá de ti’, nowej oryginalnej serii


Thriller z elementami paranormalnymi ukaże się 26 maja


ViX, wiodący na świecie hiszpańskojęzyczny serwis streamingowy, zaprezentował zwiastun i plakat do , serialu kryminalnego z paranormalnymi zwrotami akcji, którego premiera odbędzie się wyłącznie na ViX 26 maja. Tego dnia dostępnych będzie osiem odcinków.


Mas alla de ti fot. Vix+
Mas alla de ti fot.

podąża śladami byłej latynoskiej policjantki Amy (), która desperacko walczy o prawo do opieki nad synem. Odkrywa, że ​​potrafi porozumiewać się ze zmarłymi i wykorzystuje to, by przekonać wpływowego polityka Davida () do ponownego otwarcia sprawy ojca jej syna, który przez pomyłkę trafił do więzienia, w zamian za komunikację ze zmarłą żoną Dawida. Podczas wymiany zdań Amy i polityk zakochują się w sobie, uwalniając nieoczekiwane nadprzyrodzone siły w życiu wszystkich.

jest pierwszą produkcją nagradzanej producentki i showrunnerki (La fea más bella, La fuerza del destino i antologia Vencer) dla serwisu streamingowego. Bohaterami są (Los ricos también lloran, El dragón, Rubí), (Tenías que ser tú, La doble vida de Estela Carrillo, La malquerida), Lisa Owen (The Amazing Catfish, Original Sin) i (Mirreyes contra Godínez 2, Rebelde).

Ponadto do utalentowanej obsady należą Patricia Reyes Spíndola, Salvador Sánchez, Arturo Ríos, Gustavo Sánchez Parra, Anna Silvetti, Nacho Tahhan i María Perroni.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź