El silencio fot Netflix

Trzy fakty, których nie wiedziałeś o 'El silencio / Niema cisza’, serialu, który podbił Netflix


Pierwszy hiszpańskiego serialu miał swoją premierę w zeszły piątek i szybko stał się jednym z najchętniej oglądanych serwisów streamingowych na całym świecie


W ostatni piątek pierwszy hiszpańskiego serialu   /  pojawił się na platformie  i szybko stał się jednym z najchętniej oglądanych na platformie streamingowej na całym świecie.

„Sergio nie odezwał się, odkąd sześć lat temu zamordował swoich rodziców. Teraz psychiatra rozpoczyna pokręcone śledztwo, aby dowiedzieć się, co się stało” — czytamy w streszczeniu  , serialu serialu, który triumfuje na platformie .

El silencio został stworzony przez Aitora Gabilondo i występują w nim między innymi: , Almudena Amor, Cristina Kovani, Aitor Luna, Manu Ríos, Aria Bedmar, Ramiro Blas, Mikel Losada. Pierwszy sezon serialu składa się z sześciu 45-minutowych odcinków, które są dostępne w serwisie Netflix.

Trzy fakty, których nie wiedziałeś o serii chwili:

1) Aktorzy, którzy pracowali już razem w bardzo znanym serialu

i Manu Ríos pracowali już razem przy hiszpańskim serialu / , jednym z najbardziej udanych seriali na platformie Netflix, który nadal przedstawia nam kolejne sezony.

2) Siostry w prawdziwym życiu, które grają tę samą postać

Są dwie aktorki, które w prawdziwym życiu są siostrami i grają tę samą postać w El Silencio. Są to Avril Virgüez i Irene Virgüez, które grają Noa Ciscar Polo

3) Aron Piper urodził się w Niemczech

 Arón Piper jest obywatelem Hiszpanii, ale tak naprawdę urodził się w Niemczech. 26-latek urodził się w Berlinie 29 marca 1997 roku. Jego ojciec jest Niemcem, a matka Hiszpanką. W wieku pięciu lat przeprowadził się z rodzicami do Barcelony w Hiszpanii, a po kilku latach w Katalonii przeniósł się na wybrzeże Asturii i zamieszkał w Avilés i Barcia (Valdés). Zyskał sławę dzięki swojej postaci Ander w .

Udostępnij
Sprawdź także  Mario Casas potwierdza, że ​​wystąpi w powrocie 'Los hombres de Paco'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź