Pedro Páramo Netflix

Tenoch Huerta zagra w 'Pedro Páramo’, tak to będzie wyglądać


pracuje nad adaptacją , a wśród bohaterów jest


stał się jednym z najpopularniejszych ów w Meksyku, do tego stopnia, że ​​osiągnął międzynarodowy rozgłos, grając przerażającego „Namora” z uniwersum Marvela. 

Teraz robi kolejny krok w swojej karierze, ponieważ okazało się, że będzie jednym z bohaterów „”, adaptacji  najbardziej charakterystycznej powieści meksykańskiej w tym kraju. 


Tenoch Huerta jako Juan Preciado. / fot. Netflix

Platforma streamingowa podzieliła się wszystkimi szczegółami nowej produkcji. Zwrócono uwagę, że Rodrigo Prieto, meksykański reżyser, zadebiutuje jako filmowiec pod fabułą „Pedro Páramo”. Wcześniej Prieto był nagradzany jako autor zdjęć. Wśród projektów, w których brał udział, są „Frida”, „Amores Perros”, „Un enchantment”, „Secreto en la montaña / ajemnica Brokeback Mountain ”, „El wolf de Wall Street / Wilk z Wall Street” i „Deseo, peligro”, ten ostatni przyniósł mu nagrodę Osella za najlepsze zdjęcie.

W filmie „Pedro Páramo” występuje również Mateo Gil, scenarzysta i reżyser, który odpowiadał za adaptację książki Juana Rulfo do wersji filmowej. 

Dobra wiadomość dla fanów aktora Marvela! Netflix ujawnił pierwsze zdjęcia Meksykanina podczas kręcenia filmu: Oprócz Tenocha Huerty, w obsadzie „Pedro Páramo” pojawili się , , , , , wyróżnia się, Yoshira Escarrega, Noé Hernández i Giovanna Zacarías.


Manuel Garcia-Rulfo jako Pedro Paramo. / fot. Netflix 

„Pedro Páramo” to jedno z najważniejszych dzieł literackich Meksyku. Napisana w 1995 roku powieść opowiada historię Juana Preciado, który wyrusza na poszukiwanie swojego ojca, Pedro Páramo, do tajemniczego miasteczka Comala. Ale po przybyciu zastaje trudną rzeczywistość. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź