Acróstico fot youtube

Shakira śpiewa „Acróstico”, swój nowy singiel, razem z Milanem i Sashą


Kolumbijka udostępniła wideo w sieciach społecznościowych, gdzie można ją zobaczyć z dziećmi śpiewającymi jej nową piosenkę


Niedawno kolumbijska   wydała „, nową piosenkę, w której mówi o bezwarunkowej miłości, która łączy ją z jej dziećmi, Milánem i Sashą, którzy również mają bardzo szczególną współpracę właśnie tutaj, ponieważ śpiewają w kilka wersetów, dowodząc, że odziedziczyli ten dar po swojej matce.

Na Instagramie i Tik Toku  udostępniła fragment oficjalnego klipu wideo do swojego nowego singla, który ukazał się kilka godzin temu, na którym ona i jej dzieci siedzą przed fortepianem. Milan, najstarszy syn gra na instrumencie, podczas gdy Sasza, najmłodszy, śpiewa fragmenty piosenki.

Towarzyszy temu postowi tekst, w którym pokazuje miłość i radość, jaką czuje, dzieląc się piosenką ze swoimi maluchami:„W tym roku Milan napisał piosenki, które sprawiły, że płakałam ze wzruszenia, a Sasha spędził godziny przy pianinie, odkrywając swój głos. Oboje pracowali u mojego boku w studiu i po usłyszeniu tej dedykowanej im piosenki poprosili mnie, aby mogli wziąć udział. Czuli i interpretowali to sami i dla siebie, z pasją i wyczuciem tych, które noszą w sobie – muzykę. Milan i Sasha, miło jest patrzeć, jak otwierają skrzydła, by zacząć realizować swoje marzenia. Nie ma nic do zrobienia czuję się bardziej spełniona niż bycie ich mamą ❤️”

Choć wydaje się, że wraz z premierą nowego singla Shak znajduje się w emocjonalnym stanie znacznie większego spokoju i rezygnacji, odwołuje się również do bólu, którego doświadczyła w ciągu ostatniego roku, gdyż należy pamiętać, że było w maju 2022r, kolumbijska artystka i Gerard Piqué, były napastnik Barcelony, ogłosili separację, każda zwrotka piosenki jest poświęcona ich dzieciom i łączącej ich miłości, która jest silniejsza niż jakakolwiek inna burza.

Sprawdź także  Maluma uruchamia wirtualną aukcję dzieł sztuki inspirowanych jego albumem „#7DJ”

„Nigdy nie wątp, że tu będę, powiedz mi, że cię wysłucham i nawet jeśli życie tak mnie potraktuje, będę silna tylko dla ciebie. Jedyne, czego chcę, to twoje szczęście i bycie z tobą, twój uśmiech to moja słabość (…) Tylko jeden talerz się stłukł, nie wszystkie naczynia i choć nie wiem jak nadstawić drugi policzek, to jednak mądra jest nauka wybaczania, że ​​z tych ust wychodzi tylko miłość”, to niektórzy zwrotki „ , które pokazują trochę bólu, przez który przeszła Shakira.

Udział dzieci Kolumbijki wzruszył wszystkich, którzy słyszeli i widzieli nowy teledysk do tej nowej piosenki, nie tylko ze względu na czułość, z jaką interpretują piosenkę, ale także dlatego, że pokazują, że w tak młodym wieku mają uprzywilejowaną zdolność samogłosową.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź