No me gusta conducir / Nie lubię prowadzić fot tnt

Seria warta uwagi: „No me gusta conducir / Nie lubię prowadzić” w HBO Max


można oglądać w Polsce na


/ ” to oryginalny wyprodukowany przez Sayaka Productions dla Warner Bros. Discovery. Ta sześcioodcinkowa komedia jest dziełem   („Ocho apellidos vascos / Hiszpański temperament”) i w humorystyczny sposób opowiada o zdobywaniu prawa jazdy po czterdziestce.

Serial ma luksusową obsadę, którą tworzą między innymi , , , , , , Marta Larralde oraz mamy specjalną współpracę Javiera Cámara.

Zainspirowany doświadczeniami reżysera i scenarzysty filmowego , serial „ / ” opowiada historię Pabla, nieco pochłoniętego sobą i zrzędliwego 40-letniego profesora uniwersyteckiego, zmuszonego do zdobycia prawa jazdy.

Pablo, postać grana przez Juana Diego Botto, jest wszechwiedząca, ale zapisując się do szkoły nauki jazdy odkrywa, że ​​musi się jeszcze wiele nauczyć. Jazdy i życie w ogóle.

Gdy tylko zaczynają się zajęcia, poznaje Yolandę, swoją studentkę na uniwersytecie, graną przez Lucíę Caraballo, z którą Pablo nawiązuje ciekawą relację: profesor i student na uniwersytecie, zaś koledzy ze szkoły nauki jazdy.

Aktor gra Lorenzo, zaangażowanego i dowcipnego nauczyciela szkoły jazdy, który prowadzi go za kierownicą tej żmudnej przygody.  gra byłą partnerkę i powiernicę Pabla, a gra brata Lorenza, również nauczyciela nauki jazdy, z którym ma trudne relacje.

Ceniony przez krytyków i wielokrotnie nagradzany

Serial od swojej premiery w Hiszpanii w listopadzie 2022 r. oraz w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej w styczniu 2023 r. był nagradzany prestiżowymi nagrodami: stał się najczęściej nagradzanym serialem komediowym ostatniej edycji Feroz z nagrodami dla najlepszego serialu komediowego, najlepszego głównego aktora w serialu dla Juana Diego Botto i najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dla Davida Lorente, oprócz nominacji dla Leonor Watling dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Do tych wyróżnień dochodzą trzy nagrody FICAL Almería Film Festival dla najlepszego serialu komediowego, najlepszego twórcy serialu komediowego dla Borji Cobeagi i najlepszego męskiego występu w serialu komediowym, dwie Fotogramas de Plata (Srebrne Ramki) dla najlepszego serialu i najlepszego aktora pierwszoplanowego, nagrodę Zapping dla najlepszego serialu komediowego, nagrodę ALMA za najlepszy scenariusz komediowy, a także trzy nominacje do nagrody Platino.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź