Reina Roja. Czerwona królowa fot własne

’Reina Roja. Czerwona królowa’, autorstwa Juana Gómeza-Jurado. Moja opinia


Wydawca:
Data premiery : 2023-04-26 (oryginalna: 8 listopada 2018)
Strony : 539
Gatunek : Thriller

Streszczenie

Juana Gómeza-Jurada to pierwszy tom bestsellerowej serii thrillerów, która sprzedała się w samej Hiszpanii w ponad dwóch milionach egzemplarzy.

W Madrycie popełniono morderstwo niemożliwe. Zginął syn prezeski jednego z największych banków w Hiszpanii. Zabójca w niewyjaśniony sposób obszedł wszystkie środki bezpieczeństwa w ekskluzywnej willi i nie zostawił przy tym żadnego śladu.

Inspektor Jon Gutiérrez nie ma nic do stracenia. Godzi się na propozycję współpracy z enigmatyczną Antonią Scott. Nie jest policjantką. Nie używa broni i nie posługuje się odznaką, ale mimo to rozwiązała już kilka zawiłych spraw kryminalnych. Jest też uważana za najinteligentniejszą osobę na świecie.

Razem nie spoczną, dopóki nie złapią sprawcy. Są gotowi zrobić wszystko.

BEZ SPOJLERÓW

Nie będę mówić o Czerwonej Królowej. Nie powiem nic o jej bohaterach, ani o fabule, ani o tym, jak z każdym zwrotem akcji szczęka będzie się otwierać, aż będzie boleć, gdy znowu chcesz ją zamknąć. O zakończeniu oczywiście też nic nie powiem. Poza tym wszystko byłoby przekleństwami, niedopowiedzeniami i jakąś inną obelgą pod adresem autora (z miłości, bo go uwielbiam).

Powiem ci tylko, że jeśli lubisz thrillery , jeśli lubisz dobrą powieść trzymającą w napięciu, jeśli lubisz CZYTAĆ, nie przegap tej książki i przeczytaj ją z największą możliwą przyjemnością. .Jeśli jesteś również stałym czytelnikiem Juana Gómeza-Jurado, doświadczenie jest jeszcze lepsze, ponieważ dzięki tej powieści przeszedł samego siebie, a po El paciente (Pacjent) czy Cicatriz poprzeczka była bardzo wysoka.

A jeśli czytaliście już Czerwoną Królową, proszę Was o to samo, co autor: o ciszę. Szacunek dla nowego czytelnika, który podchodzi do tej historii, nie wiedząc, co znajdzie. Nie zdradzaj ani jednego szczegółu, niech inni cieszą się tym samym co Ty. Moja radość była maksymalna, moja cisza jest absolutna. Wiem, że to najgorsza , jaką kiedykolwiek czytałeś, ale pomimo tego, że nic wam nie mówię, myślę, że jasne jest, co myślę o tej książce, prawda? I jak bardzo, bardzo, bardzo Wam ją polecam.

Czekam z niecierpliwością na pozostałe części, a tym bardziej na serial


Reina Roja. Czerwona królowa fot własne
. Czerwona królowa fot własne
Udostępnij

Zostaw odpowiedź