El Eternauta fot NEtflix

Netflix rozpoczyna zdjęcia do 'El Eternauta’ w Argentynie


Produkcja K&S Films, jest adaptacją komiksu Héctora Germána


ogłosił rozpoczęcie zdjęć do swojej nowej oryginalnej argentyńskiej produkcji: , audiowizualnej adaptacji kultowego komiksu autorstwa Héctora Germána Oesterhelda, z ilustracjami Francisco Solano Lópeza.

6-odcinkowy jest produkowany przez platformę K&S Film i został napisany przez Bruno Stagnaro wraz z Arielem Staltari, a producentami są Hugo Sigman, Matías Mosteirin, Leticia Cristi i Diego Copello.

zagra Juana Salvo, co jest jego debiutem w oryginalnej produkcji . Do obsady dołączają także: , , , , , , i , a także inni aktorzy i aktorki.

Bruno Stagnaro, reżyser i odpowiedzialny za scenariusz, powiedział: „Dla mnie reprezentuje mojego staruszka, który przynosi mi cotygodniowe odcinki ów. Myślę, że była to jedna z pierwszych rzeczy, które przeczytałem w całości w moim życiu, w wieku 10 lat, i wywarła głęboki wpływ na mój sposób rozumienia fikcji tworzonej w moim kraju”.

„Uczucie, które pozostawiło mi to pierwsze czytanie, towarzyszyło mi przez całe życie i w jakiś sposób miało ogromny wpływ na to, co zrobiłem później… gdzie miasto jest żywą obecnością, prawie jak jeszcze jedna postać”.

„Myślę, że częścią uroku tworzenia The Eternaut jest zrozumienie, jak przezwyciężyć trudności techniczne związane z budowaniem świata, w którym to się dzieje. To będzie niezwykłe wyzwanie dla naszej branży i jest to coś, co mnie osobiście bardzo motywuje, ponieważ czuję, że może to stanowić precedens, aby później nie było już tak trudno stawić czoła tego typu projektom w naszym kraju.”

„Moje podejście do adaptacji będzie polegać na wierności temu dziecięcemu czytelnikowi, który po raz pierwszy spojrzał na tę historię, próbując zrekonstruować prawdziwe emocje związane z przeżywaniem przygody w kącie twojej dzielnicy i budową wielkiego argentyńskiego bohatera, którym jest Juan Salvo”.

Historia rozpoczyna się po śmiercionośnych opadach śniegu, które zabijają miliony, gdzie Juan Salvo wraz z grupą ocalałych walczy z zagrożeniem ze strony obcych, kontrolowanym przez niewidzialną siłę.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź