Maite Perroni i Andrés Tovar fot Instagram Maite Perroni

„Jest nas TROJE!”: Maite Perroni i Andrés Tovar ogłaszają NARODZINY swojej córki


Wokalistka i producen właśnie zostali rodzicami i tak powitali maleństwo, które zrodziło się z ich miłości


Czy słynna i jest już mamą? Wszystko, co wiemy do tej pory

, słynna meksykańska i , oraz jej mąż, producent , zostali rodzicami pierwszej córki. Wiadomość o narodzinach dziecka zaczęła krążyć w sieciach społecznościowych w niedzielę, ale zostało potwierdzona dopiero 16 maja.

Maite Perroni ogłosiła ciążę w styczniu tego roku. Para podzieliła się wiadomością ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych, publikując wideo, w którym rozbijają Rosca de Reyes, z napisem „Jest nas trójka” na jednej z połówek.

Jak ogłoszono

To właśnie za pośrednictwem Instagrama Maite bardzo ucieszyła się z przyjścia na świat swojej pierworodnej i szybko wywołała poruszenie.

„Witajcie w bezsenne noce, pieluchy… wraz z naszą bezwarunkową miłością! Jesteś naszym największym błogosławieństwem. Kochamy cię LÍA!”, napisała członkini .

Post szybko osiągnął tysiące polubień, a kilku bliskich przyjaciół i fanów celebrytów było zachwyconych wiadomością.

„Wiele błogosławieństw z tym pięknym przybyciem! Kochamy Cię”. „Wielkie gratulacje, cała miłość !! Witaj Lía, będziemy cię bardzo kochać ”, napisali.


Jak poznaliśmy płeć dziecka?

W lutym para potwierdziła, że ​​ będzie dziewczynką i że otrzyma imię Leah Tovar Perroni. Od tego czasu również aktorka udostępniła kilka zdjęć swojej ciąży na swoich portalach społecznościowych i publicznie mówiła o swoich doświadczeniach z macierzyństwem, ale w ostatnich dniach trzymała się z dala od światła reflektorów.

Wiadomość o narodzinach dziecka została przyjęta z wielką radością przez fanów pary, którzy z uwagą śledzili historię ich miłości. Maite Perroni i pobrali się w październiku ubiegłego roku podczas intymnej ceremonii na plaży i od tego czasu są bardzo blisko i zakochani.

Sprawdź także  Daddy Yankee i Universal Music Group ogłaszają globalne partnerstwo strategiczne

Pierwsze plotki

„Maite Perroni jest już mamą. Ta wiadomość jest miarką, którą przekazujemy dziś rano w sobotę 13 maja. urodziło się wczoraj (12 maja). Ponadto wiesz, że historia miłosna tej pary jest niesamowita, wyobraź sobie, jak bardzo są szczęśliwi z powodu swojego pierwszego dziecka” – wyjaśnił dziennikarz Alejandro Zúñiga.

Jednak w publikacji prowadzący Sale el Sol, Héctor Vargas zapewnił, że te informacje są nieprawdziwe, ponieważ udało mu się skontaktować z mężem Maite i potwierdził, że to nieprawda i że gdy dziecko się urodzi, zrobią publikację w sieciach społecznościowych.

Teraz para wydała oficjalne oświadczenie w sprawie narodzin ich córki, więc wszystko jest jasne.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź