El amor invencible fot Televisa

Emiliano González ujawnia, czego nauczył się od Angelique Boyer w 'El amor invencible’


przyznał, że wiele się nauczył pracując z


Młody opowiedział o swoim udziale w gwiazdorskiej telenoweli Televisy. 

Podczas niedawnego wywiadu dla TV y Novelas  przyznał, że miał wspaniałe doświadczenie i uczył się od swoich współpracowników, zwłaszcza , która grała jego biologiczną matkę w opowiadaniu wyreżyserowanym przez Juana Osorio. 

„Uczysz się powagi i poświęcenia, jakie wkłada w swoje sceny. Jest kimś, kto za bardzo przejmuje się wszystkim, co robi” – skomentował. 

„Uwielbiam ton, którego używa, siłę i osobowość. Bardzo dobrze jest wzbudzać uczucia. Myślę, że nie wszyscy aktorzy mają taką zdolność poruszania publiczności, ale ona robi to tak organicznie, że można to podziwiać, dlatego praca z nią była jak klasa mistrzowska” – dodał. Jeśli chodzi o jego rolę, González zapewnił, że podoba mu się postać Benjamina, ponieważ ma wszystkie cechy charakterystyczne dla niego jako osoby. 

„Podobało mi się, ponieważ Benjamin ma wszystkie cechy tego, kim jestem jako osoba. Nauczyło mnie to większej empatii wobec cierpienia innych, dlatego praca z reżyserami zajęła trochę czasu, podczas gdy szukaliśmy tonacji, z jaką miało to być zrobione” – powiedział. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź