Tenoch Huerta netflix

Dzieci z plemienia Yaqui biorą udział w 'El Elegido’, nowej produkcji NETFLIX z Tenochem Huertą


Dwóch chłopców zostało wybranych spośród ponad 1000 przesłuchanych


Dzieci ze społeczności Yaqui w Meksyku są częścią , nowej produkcji , która zapowiada się na sukces i w której występuje , a my powiemy wam, co do tej pory wiadomo.

Są to Juan Anguamea, 12 lat, i Jorge Javier Arballo, 16 lat, pochodzący z Ciudad Obregón, Sonora i którzy są częścią nowej serii, która trafi na platformę streamingową, dla której udali się do Santa Rosalía w Baja California, aby nagrać odcinki serialu.

Streszczenie i

Historia, sklasyfikowana przez w gatunku fantasy, opowiada o Jodie, 12-letnim chłopcu , który mieszka w Santa Rosalía w Baja California Sur, ale wkrótce odkrywa, że ​​ma moc podobną do mocy Jezusa Chrystusa, na przykład zamienia wodę w wino a nawet potrafi wskrzeszać zmarłych. Netflix zastanawia się, co Jodie zrobi ze swoim przeznaczeniem. Czy może być przywódcą, którego ludzkość potrzebuje, aby stawić czoła odwiecznemu konfliktowi?

jest prowadzona przez Diannę Agron (Glee), która gra Sarę; Tenocha Huerta (Czarna Pantera: Wakanda Forever) w roli Lemuela; Carlosa Bardem (Centauro) jako Pastor Cruz; oraz Bobby'ego Luhnow w tytułowej roli Jodie.

Według lokalnych mediów Juan i Jorge, młodzi , wzięli udział w castingu i zostali wybrani spośród ponad 1000 dzieci ze społeczności , które brały udział w przesłuchaniach.

oparta jest na trylogii powieści graficznych American Jesus, stworzonej przez Marka Millara i Petera Grossa. Na razie nie ma dokładnej daty premiery, ale przewiduje się, że będzie to 16 sierpnia tego roku.


Udostępnij
Sprawdź także  Zuria Vega zdradza trudny moment, w którym straciła swoje pierwsze dziecko

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź