Where She Goes bad bunny fot youtube

Bad Bunny jest pionierem w gwiazdorskim teledysku do kawałka Jersey Club „Where She Goes”


W teledysku występują Frank Ocean, Lil Uzi Vert, Ronaldinho i inni


Po swoim przebojowym duecie cumbia-norteña „un x100to” z Grupo Frontera,  nadal udowadnia swoją biegłość w przeskakiwaniu gatunków dzięki niedawno wydanemu klubowemu utworowi z Jersey „”. W hiszpańskiej piosence o angielskim tytule portorykański twórca hitów gra z dynamiką z subtelnym rytmem dembow, dzięki uprzejmości superproducenta MAG.

Wyglądający jak dumny mieszkaniec pogranicza, uzbrojony w kowbojską sprzączkę,  jeździ starym Rolls-Royce'em w teledysku wyreżyserowanym przez Stillza. Następnie pojawia się na czubku drzewa pośród pustyni, a jest też scena, która przedstawia atmosferę Burning Man z plemieniem ludzi otaczającym masowe ognisko. Goście specjalni to brazylijska piłki nożnej Ronaldinho, Frank Ocean, Lil Uzi Vert, Dominic Fike, Sabrina Lada i inni.

Lil Uzi Vert, który również wykonuje swój słynny taniec na TikToku, jest odpowiednim gościem, ponieważ twórca hitu „Just Wanna Rock” pomógł zapoczątkować powstanie w 2022 roku, gatunku, który przenika nowojorską scenę musztry. Bad Bunny jest pierwszym artystą muzyki latynoskiej, który przyjął brzmienie wschodniego wybrzeża.  powstał w Newark w stanie New Jersey na początku nowego tysiąclecia. 

„Kochanie, jeśli o mnie zapomniałeś, powiedz mi prawdę. Wiem, że to była tylko jedna noc, której nie zamierzamy powtarzać” – nuci Bunny w pierwszej zwrotce na tle dramatycznego, złowrogiego elektronicznego dźwięku. „W tobie chciałem znaleźć to, co straciłem w kimś innym. Twoja duma nie chce do mnie mówić, więc będziemy rywalizować”. 

Dwa dni przed pojawieniem się utworu portorykański twórca hitów drażnił się nowym utworem w mediach społecznościowych, przedstawiając jego pierwsze 42 sekundy.

Chociaż Benito wspomniał o możliwej przerwie, Benito nadal znajduje się w czołówce popkultury. W tym roku został pierwszym hiszpańskojęzycznym artystą, który wystąpił jako headliner Coachelli i zrobił furorę na Gali Met. Kontynuuje również produkcję wielu hitów numer 1 na listach przebojów Billboardu.


Udostępnij
Sprawdź także  Tini na Viña del Mar 2023: obejrzyj argentyński występ na słynnym festiwalu

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź