Bad Bunny fot Instagram

Bad Bunny drażni się z emocjonalnym utworem EDM: posłuchaj podglądu


„Kochanie, powiedz mi prawdę, jeśli o mnie zapomniałaś” – intonuje z pasją


 znowu to robi, kusząc fanów nową muzyką na 2023 rok. 

W jednominutowym filmie opublikowanym na jego koncie w poniedziałek wieczorem (15 maja) portorykański artysta znajduje się w pokoju, w czarnym skórzanym stroju i ze swoimi naturalnymi lokami. „Sprawdź to” – mówi po hiszpańsku, zanim naciśnie przycisk odtwarzania. 

Następnie rozpoczyna się dramatyczna melodia, wsparta charakterystycznym dla 'Złego Króliczka' głębokim wokalem. „Kochanie, powiedz mi prawdę, jeśli o mnie zapomniałaś/ Wiem, że to była tylko jedna noc, której już nie powtórzymy/ W Tobie chciałem znaleźć to, co straciłem w kimś innym/ Twoja duma nie chce mówić do mnie, więc będziemy rywalizować” – intonuje z pasją w pierwszej zwrotce. 

Następnie rytm przechodzi do rytmu inspirowanego klubem z Jersey Club (hybryda house'u i hip-hopu), gdzie kontynuuje: „Nie lubię przegrywać, powiedz mi, co robisz”.   

W podpisie poprosił swoich ponad 31 milionów obserwujących: „Powiedz mi, czy ci się podoba, a wyślę ci to przez WhatsApp :)” 

Nadchodzący pojawia się tuż po jego współpracy przy przeboju Grupo Frontera „un x100to”, w którym po raz pierwszy zanurzył się w krainie norteño-cumbia. Piosenka przyniosła Grupo Frontera najwyższy debiut na liście Billboard's Hot Latin Songs, zajmując 3. miejsce w rankingu z 29 kwietnia, a później zajmując 1. miejsce zarówno na liście Latin Airplay, jak i Billboard Global Excl. wykres USA. 

W zeszłym roku artysta urodzony jako Benito Antonio Martínez Ocasio powiedział Billboard, że planuje zrobić sobie przerwę w 2023 roku, ale nadal będzie wydawał muzykę. 

„Biorę przerwę. Rok 2023 jest dla mnie, dla mojego zdrowia fizycznego, mojego zdrowia emocjonalnego, aby oddychać, cieszyć się moimi osiągnięciami” – powiedział. „Będziemy świętować. Chodźmy tu, chodźmy tam, chodźmy na łódkę. Mam kilka sporadycznych zobowiązań i pójdę do studia, ale nie ma żadnej presji. Pamiętaj o sobie, cabron. Odpracowałeś swoje.”

Sprawdź także  Latynoscy artyści łączą się, aby podnieść świadomość na temat koronawirusa dzięki filmowi „20 Segundos o Mas”

Posłuchaj zapowiedzi jego kolejnego singla poniżej:

@badbunny

dime si te gusta y te la envio por whatsapp 🙂

♬ original sound – Bad Bunny
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź