Aroldo Betancourt opowiada o swoim powrocie do aktorstwa


Jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych twarzy aktorstwa w Wenezueli dołącza do obsady wielkich gwiazd, które tchną życie w nowy dramat


W sojuszu z międzynarodowym domem produkcyjnym HispanoMedios i , ma możliwość powrotu do swojej pasji: aktorstwa w telewizji.

Víctor powróci na ekran z gwiazdorską postacią w historii . Będzie to część wspólnego wątku oryginalnej historii, która wkrótce zacznie się nagrywać w stolicy Wenezueli. 

Z czterdziestoletnim doświadczeniem w filmie, teatrze i telewizji, czymś, co przyniosło mu szacunek publiczności, po raz kolejny zdobędzie sympatię publiczności, tak jak osiągnął z takimi kultowymi postaciami jak: Rodolfo, Facundo, Olegario, i Leonarda.

„Naprawdę nie było łatwo się od was oderwać i zawsze nosiłem was w sercu, ale mam dla was dobrą wiadomość, nadszedł czas, aby ponownie spotkać się na waszych ekranach” – powiedział artysta w filmie opublikowanym na portalach społecznościowych.Odliczając czas do rozpoczęcia tej ambitnej produkcji, obsada przedstawia się następująco: Tania Sarabia, Elba Escobar, Mimí Lazo, Amanda Gutiérrez, Lupita Ferrer, Hilda Abrahamz, Dora Mazzone, María Antonieta Duque, Fernando Villate, Aroldo Betancourt i Víctor Drija. 

Venevisión, wytwórnia największych hitów i firma produkcyjna HispanoMedios, kierowana przez Daniela Ferrera Cubillana, łączą siły w historycznym porozumieniu mającym na celu reaktywację przemysłu dramatycznego w Wenezueli. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź