Top Chef VIP Gabriela Spanic fot telemundo

Aktorka Gabriela Spanic wściekła na „Top Chef VIP”


ujawnia powód, dla którego odeszła z programu kulinarnego


W drugim sezonie kulinarnego reality show „” jedną z ulubionych uczestniczek drugiego sezonu była  Gaby Spanic, choć nieoczekiwanie odeszła z konkursu, pozostawiając publiczność zdezorientowaną pytaniem, co się stało z aktorką .   

Bohaterka telenoweli „La Usurpadora / Paulina” w zeszłym tygodniu była nieobecna na konkursie, więc widzowie od razu zastanawiali się, dlaczego artysta Spanic nie występuje już w programie. 

„Gdzie jest Gaby Spanic?”, „Chcemy zobaczyć Gaby Spanic, właścicielkę rankingu, to boli kogokolwiek boli, jej dania były najbardziej kreatywne i przygotowywała je z wielką miłością i przywiązaniem”.

Chcemy wiedzieć, gdzie jest Gaby”, „Co się stało z Gaby Spanic”, „Chcemy zobaczyć Gaby Spanic, bez niej ocena 2 idzie w dół”, to tylko niektóre z wiadomości, które zbombardowały media społecznościowe sieci .

To powiedziawszy, firma potwierdziła za pośrednictwem wiadomości na Instagramie, że Gaby rzeczywiście nie będzie już kontynuować swojego udziału w reality show.

„Z powodów osobistych nie będzie dalej startować w konkursie. Ma naszą miłość i szacunek dla niej” – napisała stacja telewizyjna, a ironicznie umieściła to w publikacji: „Wygrywają ci, którzy najmniej gotują” .

Spanic wypowiedziała się w mediach społecznościowych.

„Uważaj, to nie jest tak, że wielu mówi, że moje ego jest napompowane lub że branża się zmieniła, ponieważ czasami traktują mnie tak samo jak obcego, ale nie jestem nieznana, pochodzę z dołu, z bardzo dołu i kiedy dyskredytują mnie to frustruje, bo to nie publiczność decyduje w produkcjach, to „niektórzy” producenci gardzą prawdziwą wartością aktorów, zostaliśmy zdewaluowani ze strachu, niby po to, żeby nie stać się potworami, ale ja nie zamierzam pozwolić im oczerniać mojej godności jako kobiety, człowieka i profesjonalisty. Muszę pracować, czy podobają mi się niektóre projekty, czy nie, ale rozumiem, że nawet jeśli chcą mnie zdewaluować, aby podnieść ocenę lub wirusowość, aby przyciągnąć uwagę każdego projektu, w którym jestem i gdzie wyśmiewają się z moich nieszczęść, kwestionując moje doświadczenia, nie pozwolę na to więcej i ufam głównie Bogu i mojemu szczeremu zespołowi, a nie tym, którzy chcą mnie wykorzystać”, stwierdziła Gaby Spanic.

„Jestem tutaj, pokazując swoją twarz, Top Chef był projektem, w którym odkryłam, do czego jestem zdolna. Nie lubię oszukiwania, hipokryzji i faworyzowania, a tym bardziej, gdy słyszę, że nie jestem w stanie wytrzymać, czuję się bardziej zdrowa na umyśle jak nigdy, jestem silną kobietą”, dawała jasno do zrozumienia.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź