silvia pinal Instagram @chicofarandula

Silvia Pinal powróci do melodramatów z 'El Amor Invencible’?


Zapewniają, że włączy pierwszą aktorkę do obsady w końcowej części nagrań


Po tym, jak okazało się, że  będzie miał drugi nieprzerwany sezon w stylu Mi Secreto, pojawiło się wiele plotek, które wskazywały na włączenie nowych postaci, w tym Silvii Pinal.

Spekulacje pojawiają się po tym, jak sam producent , , udostępnił zdjęcie Silvii najwyraźniej na planie nagraniowym.To, co dezorientuje internautów i fanów telenoweli, to fakt, że Osorio nie podał więcej szczegółów na temat zdjęcia matki Alejandry Guzmán.

Na razie ani Silvia, ani Juan nie mówili o ewentualnym wejściu wielkiej artystki do bijącej rekordy w Meksyku i Stanach Zjednoczonych telenoweli, w której występują Angelique Boyer, Daniel Elbittar i Danilo Carrera.

Przypomnijmy, że pracowała przy kilku melodramatach autorstwa Juana Osorio, takich jak Mi Marido Tiene Familia, Una Familia Con Suerte czy Juntos el Corazón Nunca se Equivoca.

91-letnia ma na swoim koncie niezliczone melodramaty, a także programy telewizyjne i filmy, ale jest znana z udziału w melodramatach, takich jak Pecado Mortal i Maribel y la Extraña Familia.  

Udostępnij

Zostaw odpowiedź