fot. Twitter

Rosalía zabiera na scenę narzeczonego, Rauw Alejandro, podczas setu Coachella 2023


Para zaśpiewała dwie piosenki z RR, ich wspólnej EP-ki wydanej w marcu


 szybko stała się Motochellą, gdy Rosalía postawiła stopę na głównej scenie festiwalu w sobotę (15 kwietnia).

Motomami i Motopapis zebrali się, gdy usłyszeli ryk silników motocykli. Oznaczało to tylko jedno: Rosalía była blisko. Ubrana w czarno-biały kask, czarne skórzane spodnie i zwiewną różową szatę na czarnym staniku, Rosalía zwróciła uwagę na swój bardzo oczekiwany występ drugiego dnia trzydniowej imprezy.



Buenas noches , ? Bardzo się cieszę, że was tu dzisiaj widzę” – powiedziała Rosalía, której towarzyszyła grupa tancerzy. „Wypełniacie moje serce swoją obecnością. Pochodzę z Barcelony, dlatego ten etap jest tak wyjątkowy. To dzięki wam tu jestem”.

W ramach specjalnego projektu Rosalía przeniosła swoją koncepcję Motomami Tour na pustynię, zbudowaną na minimalistycznym białym płótnie z wieloma kamerami przekazującymi treści na żywo pod różnymi kątami. Lista utworów obejmowała jej albumy El Mal Querer i Motomami, w tym hity takie jak „Saoko”, „Bizcochito” i „La Fama”. Na koniec zeskoczyła ze sceny z ręczną kamerą w trybie selfie, aby uchwycić tłum na zmianę z mikrofonem.

„Czy jest tu dziś wielu Motomami? Widzę was wszystkich” – oświadczyła wkrótce potem. Następnie zaśpiewała „La Noche de Anoche”, „Despechá”, „Hentai”, „Motomami” i „Candy”, zanim ujawniła swoją wielką niespodziankę tego wieczoru.

„Ilu z was już słuchało RR ” – zapytała publiczność hiszpańska gwiazda. „Cztery lata temu przyjechałam na Coachellę – i przyjechałam sama. Nie tym razem. Kilka sekund później jej narzeczony (i supergwiazda)  dołączył do Rosalii na scenie, gdzie emanowali miłością. „Qué dice Coachella? Gdzie są moi Latynosi?” – zapytał tłum portorykański twórca hitów.

Para, która ogłosiła swoje zaręczyny w zeszłym miesiącu, wykonała „Beso” i „Vampiros” z RR , wspólnej EP-ki, którą wydali 24 marca. Rosalía wróciła następnie, by zagrać kilka ostatnich piosenek, w tym emocjonalny cover „Héroe” Enrique Iglesiasa, a także „Chicken Teriyaki” i „CUUUUuuuuuute”.

Coachella jest częścią 20-koncertowej trasy koncertowej Rosalíi, która rozpoczęła się 17 marca w Lollapalooza w Argentynie. Jest ona kontynuacją jej światowej trasy koncertowej Motomami, która zarobiła 33,7 miliona dolarów i sprzedała 443 000 biletów na całym świecie, dzięki czemu znalazła się na 7. miejscu listy przebojów na koniec roku. Lista Latin Tours według Billboard Boxscore.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź