vencer la culpa fot. facebook

Pierwsze zdjęcia z nagrań 'Vencer la Culpa’: Gabriela de la Garza i Matías Novoa


Rozpoczęły się nagrania piątej telenoweli serii , a jako pierwsi pojawili się Matías i Gabriela


Aktorzy  i  wydają się bardzo dobrze zintegrowani na pierwszych zdjęciach nagrań .

W serii migawek udostępnionych w sieciach społecznościowych artyści pojawiają się na różnych planach, rozmawiając. Przypomnijmy, że zarówno Matías, jak i Gabriela należą do czołowej obsady . Czy będą parą?

Odpowiedź na każde z pytań pojawi się w miarę upływu dni, ponieważ za pośrednictwem swojego konta na Instagramie dzieli się szczegółami obiecującej telenoweli.


Pierwszy dzień nagrywania  la Culpa zakończył się pełnym sukcesem. Jesteśmy pewni, że ta historia poruszy Wasze serca. Dołącz do nas w tej podróży i nie przegap żadnego szczegółu” – napisała producentka melodramatu na Instagramie wraz z filmem, w którym pojawiają się pierwsi wezwani do nagrań aktorzy.

W klipie pokazują, jak bardzo cieszą się z pierwszej rozmowy i zapraszają widzów, aby nie przegapili żadnego szczegółu melodramatu, który zapowiada się na hit wśród widzów.Novoa i de La Garza będą mieć towarzystwo takich ów jak: Claudia Martín, María Sorté, Romina Poza, Gabriel Soto, Carlos Ferro, Juan Carlos Barreto, Ingrid Martz i wielu innych.

Data premiery

Premiera melodramatu zaplanowana jest na drugie półrocze 2023 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź