Fuga de Reina fot Netflix

Meksykański film, który robi furorę, chociaż nie został jeszcze wydany na Netflix


Wszyscy chcą zobaczyć / , meksykańską produkcję, która zadziwi platformę streamingową


Meksykańskie produkcje odnoszą prawdziwy sukces na , a teraz jeden z nowych ów, który pojawi się w najbliższych dniach, jest bardzo wyczekiwany. To  / , który pojawi się na platformie streamingowej w najbliższy piątek, 14 kwietnia. 

„Cztery kobiety wyruszą w podróż w poszukiwaniu miłości”, „Cztery kobiety gotowe skopać wszystkie tyłki”, „Cztery kobiety wyruszą w wielką podróż do oświecenia”, „Cztery kobiety… A kurcze, co tu się dzieje?”,, Jest to oficjalne streszczenie Fuga de Reinas, meksykańskiego filmu, który pojawi się na  w ten piątek. 

W filmie wystąpią uwielbiana przez wszystkich , , i . Reżyserem odpowiedzialnym za niego jest Jorge Macaya, a zadebiutuje jako scenarzystka. 

„W przypadku Marilu jest zbyt oddana swoim dzieciom i rodzinie, a jej mąż trzeci rok z rzędu zapomina o ich rocznicy. A potem mówi: „teraz moja kolej, aby coś zobaczyć, dać mi miejsce i podróżować.” Chociaż prawda jest taka, że ​​jest to coś, co odkrywają podczas podróży” – powiedziała o roli, jaką będzie miała jej bohaterka.

„Ważne jest, aby opowiedzieć to z humorem, ponieważ jest to bardzo ważne narzędzie do autorefleksji” – powiedziała , która gra Estrellę.

Podczas podróży między regionami dżungli a cenotami półwyspu Jukatan czwórka przyjaciółek spotka Lolę (Claudia Pineda), która dołączy do grupy poszukiwaczy przygód. „Lola towarzyszy im i jest świadkiem ich wzrostu” – powiedziała meksykańska Pineda.

Premiera już 14 kwietnia


Udostępnij

Zostaw odpowiedź