silvia pinal Instagram @takebtake

Juan Osorio ujawnił szczegóły dotyczące pojawienia się Silvii Pinal w 'El Amor Invencible’


Po fali plotek w sieciach społecznościowych na temat zdjęcia Silvii opublikowanego przez Juana Osorio, meksykański zabrał głos


 chciał uciszyć plotki o udziale Silvii Pinal w , ale zostawił więcej wątpliwości niż wcześniej.

„Bardzo szanuję Doñę Silvię, która cały czas jest na scenie, więc to, o czym mówię tym zdjęciem, to piękne wspomnienie, jakie mam z nagrywania telenoweli Mi Marido Tiene Más Familia i oczywiście mam ją na uwadze, myślę, że jest ikoną kina narodowego, telewizji teatralnej” – skomentował Osorio podczas spotkania z meksykańskimi mediami.


fot Instagram
fot Instagram

Powtórzył swoje przywiązanie do głównej aktorki: „Jest wspaniałym przykładem, bardzo ją kocham i proszę Boga, aby miała jeszcze wiele lat zdrowia”.

Jeśli chodzi o rzekomy hołd, który miał dać Pinal w Televisie, odpowiedział: „Mogę wam powiedzieć, że Silvia zasługuje na wszystkie hołdy, całe uznanie, jest wielką gwiazdą, którą mamy i nadal możemy się pochwalić, ale nie, musimy ustąpić miejsca”.

w telenoweli

Osorio wykluczył jak na razie Silvię Pinal grającą w   ale podniósł możliwość występu w telenoweli.

„W tej chwili mam dokończyć telenowelę i złożyć hołd Carmen Salinas wraz z Aventurera. Ale (Silvia) myślę, że zamknie ten rozdział, zobaczymy tam ”- ujawnił.

„Myślę, że byłaby to wspaniała prezentacja, gdyby wyświadczyła mi przysługę i zamknęła historię tej telenoweli” – zdradził lider El Amor Invencible .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź