mayrín villanueva romina poza fot. Instagram @mayrinvillaneva

Córka Mayrín Villanueva zadebiutuje w telenoweli!


Młoda będzie częścią czołowej obsady , piątej części udanej serii , wyprodukowanej przez Rosy Ocampo dla


Najpierw był Sebastián Poza, a teraz kolej na Rominę Poza.

  i Jorge Poza zadebiutuje w meksykańskich telenowelach a zrobi to frontowymi drzwiami w jednej z najbardziej udanych sag ostatnich lat.

Młoda , która w zeszłym roku nagrała serial dla platformy streamingowej  Univision, który był jej debiutem aktorskim, będzie częścią czołowej obsady , piątej części udanej serii .

Producentka wykonawcza sagi, Rosy Ocampo  potwierdziła w tę niedzielę jej udział za pośrednictwem sieci społecznościowych.

zagra Yaneli. Witamy w rodzinie Vencer la culpa!” Napisała producentka Vencer el miedoVencer el desamorVencer el pasado i Vencer la ausencia.


Romina Poza Vencer la culpa fot. Televisa
Vencer la culpa fot.

„Co za dreszczyk emocji! Dziękuję za przestrzeń i możliwość” – szybko skomentowała Romina.

Mayrín, najszczęśliwsza

Jak mogłoby być inaczej, jedną z pierwszych osób, które zareagowały na tę wiadomość, była jej , która w także dała życie jednej z bohaterek poprzedniej odsłony serii.


mayrín villanueva romina poza fot. Instagram @mayrinvillaneva
romina poza fot. Instagram @mayrinvillaneva

„Gratuluję jeszcze jednego osiągnięcia” – oznajmiła meksykańska aktorka. „Pewny sukces dla całego profesjonalizmu w tej produkcji. Każdy nienaganny szczegół” – dodała.


Pozostała obsada

Podobnie jak poprzednie części, Vencer la culpa będzie miał obsadę znanych aktorów, w tym Gabriela Soto, Matíasa NovoaCarlosa FerroJuana Carlosa BarretoHelenę RojoIngrid MartzRoberto Ballesterosa i Luisa Gaticę.

Nagrania melodramatu rozpoczną się wkrótce w Meksyku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź