Beatriz Segura fot. Antena3

Beatriz Segura i Melani Olivares podpisały kontrakt z 'Beguinas’


Atresmedia kontynuuje prace nad „”, jednym z nadchodzących projektów fabularnych, który będzie dostępny w Antena 3 i


Kilka tygodni temu ogłoszono, że Yon González i Amaia Aberasturi dołączyli do tego dramatu z epoki, który przenosi nas do beginatów w połowie XVI wieku. Teraz ujawniono więcej szczegółów projektu, takich jak udział Melani Olivares i Bea Segura jako dwójki głównych bohaterów.

Według TVienes Melani Olivares i Bea Segura zostały zatrudnione przez Atresmedia TV i Buendía Estudios do zagrania dwóch głównych postaci w tej produkcji. Obie aktorki są dobrze znane grupie, ponieważ pierwsza była częścią obsady „Amar es para siempre” w 11. sezonie, z którego niedawno ogłosiła, że ​​odchodzi. W przypadku Segury zagrała Clarę w serialu „Alba” z Eleną Rivera w roli głównej.


Melani @atresmedia
Melani @atresmedia

” składa się z dziesięciu 50-minutowych odcinków, a historia przenosi nas do Segovii w 1559 roku. Lucía de Avellaneda (w tej roli Aberasturi) świętuje swoje zaręczyny, kiedy otrzymuje list od umierającej kobiety, który zmienia jej plany. Kobieta twierdzi, że jest jej matką, więc Lucía udaje się do beginatu, gdzie odkrywa zupełnie nowy świat.

W tym nowym horyzoncie Lucía spotyka Telmo (w tej roli González), Żyda, do którego czuje zakazaną namiętność, której nie jest w stanie stłumić. Ponadto bohaterka odkrywa wspólnotę beginek i historię tych kobiet, które przez wieki tworzyły samowystarczalną grupę, a gdzie wolność i sposób odnoszenia się stawiają władzę w ryzach.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź