rosalia rauw alejandro beso fot Youtube

Rauw Alejandro i Rosalia oznajmili, że kiedy się poznali, była to „miłość od pierwszego wejrzenia”.


Para pojawia się na okładce magazynu Billboard's Touring Issue


Dwa lata temu, w dniu swoich 28. urodzin (25 września), Rosalía ogłosiła światu, że spotyka się z 

„BlisssssSSSS, Waga i błogosławieństwo” – napisała hiszpańska i autorka tekstów obok nigdy wcześniej nie widzianych zdjęć w ramionach swojego chłopaka Rauwa, gdy ten gra w gry wideo. Podobnie na swoim Instagramie „Todo de Ti” udostępnił zdjęcia ze swoją dziewczyną w oceanie. „Nawet jeśli słońce odchodzi, dzień nigdy się z tobą nie kończy. Wszystkiego najlepszego, bebe” – podpisał post, nawiązując do szczerego tekstu swojego utworu „Aquel Nap ZzZz”. Dzień wcześniej opublikowali swój pierwszy wspólny TikTok na koncie Rosalíi – wideo, na którym widać, jak wykonują gest serca rękami do chwytliwego dźwięku w aplikacji. 

Teraz, w numerze „Billboard's Touring Issue”, gdzie mają swoją pierwszą wspólną okładkę, dowiadujemy się o ich pierwszym spotkaniu i o tym, że tak naprawdę spotykają się od prawie czterech lat.  

„Poznaliśmy się w mediach społecznościowych, oczywiście na odległość”, mówi portorykańska gwiazda. „Osobiście w Las Vegas” — dodaje hiszpańska gwiazda.

Po miesiącach obserwacji na Instagramie para w końcu spotkała się w hotelowym salonie w Vegas podczas Latin Grammy 2019. „Byłem zdenerwowany, nie zamierzam kłamać” — kontynuuje Rauw. „Rosi zeszła na dół i zobaczyłem ją. Zdenerwowałem się jeszcze bardziej”. 

Wokalistka „Despechá” wzruszyła się, gdy Rauw przyznał, że była to „w 100 procentach, bez wątpienia, od pierwszego wejrzenia”. „Nie od pierwszego wejrzenia, [ale] ze zdjęcia byłem już w tobie zakochany” – przyznaje. 

„Ja też, odkąd usłyszałam twoje imię” — odpowiedziała zarumieniona Rosalía. 

Para niedawno wydała wspólną EP-kę złożoną z trzech utworów, zatytułowaną RR, która nie tylko jest ich pierwszym wspólnym przedsięwzięciem, ale także gdzie w oficjalnym teledysku do „Beso” ogłosili swoje zaręczyny.

Zobacz, fragmenty wywiadów:Żródło: billboard.com

Udostępnij

Zostaw odpowiedź