Sin-Huellas (Foto: Prime Video)

Prime Video ma premierę oryginalnego serialu 'Sin huellas’ – 17 marca


Platforma ujawniła datę premiery, zwiastun i oficjalny plakat oryginalnego serialu , wyprodukowanego przez Zeta Studios, z udziałem hiszpańskiej aktorki, zdobywczyni nagrody Goya, Caroliny Yuste (Carmen y Lola, Hasta el cielo ) oraz meksykańskiej Camili Sodi ( Luis Miguel: la seria)


Premiera oryginalnej serii ma się odbyć 17 marca. 

i występują w nowym serialu, który łączy w sobie humor i akcję oraz kontrast miejskiego i pustynnego Alicante. Obsadę uzupełniają Silvia Alonso (Hasta que la boda nos separe), Borja Luna (Las chicas del cable), Álex Gadea (Toy Boy), Adrian Grösser (Hache), Adriana Torrebejano (Historias para no dormir), Leonardo Ortizgris (Güeros) i Pastora Vega (Velvet).

Ponadto od dziś dostępny jest „Las Tontas”, cover utworu „Los Tontos” C. Tangany, stworzony i wykonany przez elektroniczny popowy duet Delaporte dla oryginalnej serii . „Las Tontas” został wydany przez Milan Records i jest teraz dostępny do strumieniowego przesyłania lub pobierania w Music i innych serwisach do strumieniowego przesyłania muzyki.

Desi i Cata znajdują zwłoki w rezydencji, którą właśnie sprzątały. Przerażenie. Panika. Policja. Chwileczkę, Cyganka i meksykański imigrant posprzątały miejsce zbrodni? Są idealnymi winowajcami. Teraz muszą uciekać przed policją, ale także przed rosyjskimi zabójcami, rodziną milionerów i byłym mężem z zespołem mariachi. Zobaczmy, jak wydostaną się z tego „fregao”.

Sin huellas to komedia, która będzie miała osiem 40-minutowych odcinków wyprodukowanych przez Zeta Studios, z Eneko Gutiérrez (El vecino), Carlosem de Pando (El Ministerio del tiempo) i Sarą Antuña (La víctima número 8) jako producentami wykonawczymi. Ponadto dwaj ostatni stworzyli serial razem z Gabi Ochoa (El amor no es lo que era) i Héctor Beltrán (El Acabose). Paco Caballero (El vecino), Gemma Ferraté (Todos los caminos de Dios), Samantha López Speranza y Koldo Serra (La casa de papel) tworzą zespół reżyserski tego serialu.


Sin_huellas_poster (foto Prime Video)
Sin_huellas_poster (foto )

ZWIASTUN

Udostępnij

Zostaw odpowiedź