Lupita Ferrer fot. Telemundo

Lupita Ferrer wraca do Televisy i spadają na nią projekty. Który wybrała?


Pierwsza wenezuelska miała wrócić do melodramatów i zrobiłaby to przez frontowe drzwi kanału San Ángel


 odwiedziła obiekty Televisy w poszukiwaniu nowego projektu, do którego mogłaby wrócić, a telenowele spadły na nią jak deszcz.

Ferrer udała się do wspomnianego kanału telewizyjnego 16 marca, aby spotkać się z różnymi producentami, takimi jak Nicandro Díaz, który niedawno podbił serca fanów z Mi Camino es Amarte i który już przygotowuje się do swojego kolejnego projektu, który ujrzy światło dzienne pod koniec 2023.

Choć do tej pory artystka pochodzenia wenezuelskiego, która zasłynęła w Meksyku, nie wypowiadała się na ten temat, ma możliwość przestudiowania wszystkich ofert producentów Televisy, aby zobaczyć, która będzie miała zaszczyt uświetnić jej powrót.Publiczność wypowiadała się w sieciach społecznościowych, gdzie wypowiadano różne opinie: jedni chcą widzieć ją jako dojrzałą bohaterkę, inni wolą, by powróciła jako czarny charakter po wybitnej roli Agathy Mercenario w Pecados Ajenos .

„Chciałbym zobaczyć ją jako dojrzałą bohaterkę nowej części Vencer”; „Jak powraca w trybie złoczyńcy, jak wielka Agatha Mercenario”; „Uwielbiamy to, że może wrócić do telenoweli tak szybko”; „Mam nadzieję, że z ręki Nicandro”; „Jedna z najlepszych, mam nadzieję, że wróci”; „O nie, ona dużo płacze. Jej czas przeminął” – brzmiały niektóre komentarze przed powrotem Lupity Ferrer.

Przypomnijmy, że ostatni udział Lupity Ferrer w telenoweli był z Milagros de Navidad z postacią Señora María Collins i La Fan, w którym zagrała Silvię, oba wyemitowane w 2017 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź