Laura Gómez-Lacueva fot Intagram

Laura Gómez-Lacueva, aktorka znana z „La que se avecina” i „El pueblo”, zmarła w wieku 48 lat


Hiszpańska odnosząca sukcesy telewizyjne i filmowe schodzi ze sceny


Aragońska   zmarła w ten czwartek w wieku 48 lat, jak donosi kilka aragońskich mediów, w tym Aragón TV, sieć, w której pracuje od lat. Przyczyną śmierci wydaje się być rak, z którym walczyła od lat.

Urodziła się w Saragossie, a w ostatnich latach mogliśmy oglądać Laurę Gómez-Lacueva w niektórych z najpopularniejszych seriali hiszpańskiej telewizji, takich jak „”, w którym grała Mariajo, lub „”, gdzie weszła w buty przewodniczącej gminy Grety Garmendia.

Komedia teatralna i telewizyjna

Po szkoleniu teatralnym aktorka zaczęła swoje pierwsze kroki w teatrze, tworząc swój pierwszy zespół w latach 90., zanim wskoczyła do filmu i telewizji oraz wzięła udział w kilku filmach. Ostatnio widzieliśmy ją między innymi w 'Historias lamentables' -Javiera Fesser czy 'El reino / Królestwo'  Rodrigo Sorogoyena.

W dziedzinie telewizji była osobowością regionalnego kanału Aragón TV przez prawie dwadzieścia lat, zwłaszcza dzięki udziałowi w programie komediowym Oregon TV, w którym w każdą sobotę wyróżniała się jako odtwórca ról artystów pośród wielu innych skeczy.

Niecałe dwa tygodnie temu  z radością ogłosiła na scenie swój nowy projekt, sztukę Escarbar en la luz.

Nie przestała pracować i brać udziału w rolach i aktorskich propozycjach, które sprawiały, że była szczęśliwa i nie do powstrzymania. Dlatego wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła wszystkimi.

„Z przerażeniem przesyłamy uściski jej rodzinie, przyjaciołom i tysiącom ludzi, którzy ją podziwiali i śledzili w każdą sobotę w Oregon TV” – napisali na Twitterze z programu humorystycznego, w którym pracowała w telewizji Aragońskiej w Hiszpanii.

Spoczywaj w pokoju


„Nasza droga Laura Gómez-Lacueva opuściła nas dziś rano. Opuścił nas wspaniały człowiek. Dziękujemy za wszystko, kochanie. Bardzo dziękujemy za całą naszą miłość, którą otrzymaliśmy. Jak bardzo ją kochaliśmy! Zawsze będziesz z nami, leć wysoko!”, napisali do niej jej przedstawicielstwo, Nara Talent.

Laura Gómez-Lacueva fot. RTVE
Laura Gómez-Lacueva fot. RTVE
Udostępnij

Zostaw odpowiedź