Carmen Villalobos Sin senos si hay paraíso - fot. Telemundo

Carmen Villalobos a 'Sin senos si hay paraíso 4′? Aktorka twierdzi, że ​​nic nie wie o czwartym sezonie


wyznała, że ​​nie wezwali jej do nagrania czwartego sezonu Sin senos si hay paraíso


W poprzednich tygodniach Telemundo potwierdziło nową odsłonę superserii podczas wydarzenia w Miami, w którym uczestniczyli Catherine Siachoque i Fabián Ríos, którzy grali w poprzednich sezonach i oczywiście będą to robić w następnym. 

Choć tylko oni pojawili się na gali, publiczność uznała za rzecz oczywistą udział , ale nawet sama nie wie, czy się pojawi.

Niedawno obserwatorka zapytała ją o czwarty sezon , a ona zapewniła, że ​​nie wie absolutnie nic. 

„Wiem, że chcecie kolejnego sezonu i faktycznie to ogłosili, ale wierzcie lub nie, absolutnie nic o tym nie wiem. Przysięgam wam”– odpowiedziała. 


fot.-screenshoot-Instagram
fot.-screenshoot-Instagram

Zgodnie z oczekiwaniami, jej wypowiedzi zmroziły fanów i teraz czekają na to, co stanie się z serią Telemundo. 

„Bez Cataliny nic nie będzie miało sensu”, „Mam nadzieję, że Telemundo wkrótce zadzwoni do Ciebie, aby rozpocząć nagrywanie. Nikt nie zinterpretuje Cataliny lepiej niż ty”, „Telemundo nie przestawaj dzwonić do Carmen, proszę”, „Jesteś najlepsza i musisz tam być”, to niektóre wiadomości. 


Carmen-fot.-Telemundo
Carmen-fot.-Telemundo

Czego spodziewać się po czwartym sezonie? 

W momencie zapowiedzi czwartej części Telemundo wspomniało, że będzie to odnowiona historia i wiele rzeczy może się wydarzyć. „Ponownie wkroczy w świat Cataliny Santany, jej zmagań miłosnych i jej wysiłków, by chronić swoją rodzinę”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź