angelique boyer fot. Televisa

Angelique Boyer miała potknięcie, zanim została wielką aktorką. Została wyrzucona z CEA!


Pewnego razu została wyrzucona z CEA Televisy, a teraz jest królową telenoweli. Opowiemy Ci tą historię


Jak wiele aktorek, które widzimy dziś na ekranie, Francuzka przeszła przez Centro de Educación Artística de la Fábrica de Sueños / Centrum Edukacji Artystycznej Fabryki Snów, ale nie wszystko było tak różowe.

W tym czasie nie była konsekwentna w swoich przygotowaniach i opuszczała zajęcia 30 razy, aby móc pójść na imprezę z koleżankami i z tego powodu została wydalona. 

„Zaczęłam się rozpraszać i traciłam zmysły. W CEA każde opuszczone zajęcia są opuszczone i skończyło się na tym, że zgromadziłem około 30 opuszczeń, 30 zajęć, na które się nie udałam, ale musiałam docenić fakt, że dał mi pan Cobo taką możliwość jako nieletniej” – wspomina.

 wspomniała również, że nie chciała powiedzieć rodzicom, co się stało, i nadal uczęszczała do Televisy, aby to ukryć. 

„Chodziłam codziennie, od 8 rano do 9 wieczorem, przebywałam na jednej z klatek schodowych budynku CEA, aby studiować to, czego nie studiowałem” – dodała. 


angelique-boyer-fot.-Instagram
angelique boyer fot.Instagram

Jakiś czas później postanowiła spróbować jeszcze raz i zrobiła casting, aby dostać się do CEA. 

„Zrobiłam casting ponownie, ustawiłam się w kolejce przy bramce 1, wypełniłam wniosek, wykonałam casting, jak wszyscy inni. Teraz przechodzę obok i uświadamiam sobie, że marzenia się spełniają. Moje marzenie się spełnia, kontynuując tworzenie historii na tak ważnym ekranie” – przyznała. 


Obecnie Boyer cieszy się owocną karierą, a kilka tygodni temu miała premierę swojej nowej telenoweli zatytułowanej El amor invencible, w której występuje jako główna bohaterka. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź