Una noche sin pensar Yatra (Foto: Youtube)

Sebastián Yatra prezentuje swój nowy singiel „Una noche sin pensar”


Sebastián Yatra debiutuje w 2023 roku nowym singlem „


Po roku historycznego wzrostu i zdobyciu dwóch Latin Grammy, Sebastián Yatra, multiplatynowy artysta, kompozytor i reżyser, debiutuje w 2023 roku swoim nowym singlem .

Z gwiazdorskim udziałem znanej hiszpańskiej aktorki Mileni Smit i pod kierownictwem Joaquína Cambre, teledysk podkreśla koncepcję zaplanowaną przez Yatrę. W klipie wideo para wspomina niesamowitą noc razem i myśli o wszystkim, co mogło się wydarzyć.

Okładka singla to niesamowity obraz artystki Marty de la Fuente, która opowiada o swojej inspiracji stojącej za tym dziełem: „Zainspirował mnie niesamowity moment w filmie, podczas którego Milena i Sebastián obejmują się w morzu pokrytym pięknym neonowo-różowym światłem. Potężna kompozycja, którą dzięki cierpliwości udało mi się udoskonalić, używając akrylu na płótnie 100×100”.

Yatra prowadzi również pod względem liczby nominacji na Premio Lo Nuestro 2023, najdłużej trwającej ceremonii rozdania nagród latynoskich, zdobywając łącznie 10 nominacji w kategoriach takich jak: „Artysta Roku”, „Piosenka Roku”, „Album Roku”, „Trasa roku”, „Pop-Męski artysta roku”, „Popowa piosenka roku”, „Popowa współpraca roku”, „Pop-Urban piosenka roku”, „Pop-ballad piosenka roku” oraz „Popowy album roku”.

Nagrody te przyznawane są po znalezieniu się na krótkiej liście kandydatów do Oscara za współpracę Yatry z Ritą Wilson przy piosence „Til You're Home” z filmu „A Man Called Otto” Toma Hanksa. Artysta wystąpił także w duecie z Ritą Wilson na gali MusiCares „Person of the Year”, świętując nominację do nagrody Grammy za multiplatynowy album „Dharma”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź