Una Vez Más | źródło Youtube

Pedro Capó i Lali prezentują premierę „Una Vez Más”


i fascynują swoich fanów swoją najnowszą współpracą, której nie można przegapić 


między i była zaskakująca dla fanów obojga artystów, ponieważ portorykański piosenkarz i autor tekstów ogłosił, że będą razem w piosence „”, piosence, która jest częścią jego najnowszej produkcji płytowej „La Neta”.

Teraz zaskakuje oficjalną premierą teledysku, który pokazuje intymną więź między artystami, którzy uosabiają parę, która się wyprowadziła i po pewnym czasie bez komunikacji wciąż za sobą tęskni, więc postanawiają zobaczyć się „Jeszcze raz ()”. Teledysk został wyreżyserowany przez Andrésa Ibáñeza Díaza Infante i nakręcony w Miami oraz Argentynie.

„Lali jest boska, a praca z nią była bardzo przyjemna. Ta piosenka stała się jedną z moich ulubionych na płycie. W przypadku teledysku chcieliśmy zrobić coś intymnego, co łączyłoby się z tekstem piosenki i sprawiło, że ludzie zobaczyliby tę historię tak samo, jak my, kiedy ją nagrywaliśmy. Mam nadzieję , że ludziom się spodoba” – skomentował Pedro.

„Bardzo się cieszę, że Pedro zaprosił mnie do udziału w tej piosence, praca z nim była ogromną przyjemnością. Mam nadzieję, że ten film spodoba się ludziom” – powiedziała Lali. 

Oboje cieszą się wspaniałymi chwilami w swoich indywidualnych karierach i nadal pracują nad swoimi nowymi projektami.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź