maria levy / Televisa, paula fernandez / Instagram

Paula idzie w ślady zmarłej matki Mariany Levy: „Chciałabym być tą złą”


Najmłodsza Mariany Levy przygotowuje się do bycia aktorką w studiach kanału San Ángel


Bycie córką jednej z największych meksykańskich aktorek to odpowiedzialność i dla Pauli Fernández nie jest to wyjątkiem. Młoda kobieta zapewnia, że ​​choć chciała oddzielić aktorstwo od swojego życia, nie było ucieczki i trafiła do Televisy.

Młoda kobieta, Levy i José Maríi „Pirru” Fernández, przygotowuje się do bycia aktorką nie gdzie indziej jak w 's Centre for Artistic Education (CEA).

Dużo się przy tym wstrzymywałam, ponieważ moja mama była bardzo kochaną i uznaną aktorką, ale zawsze miałam trochę ciernia w sobie, więc powiedziałam:„ Spróbuję”- powiedziała Paula dla program Hoya.

Młoda kobieta, która jest bardzo podobna do swojej matki, dodała, jak wyglądała jej przygoda z liceum: „Zrobiłam casting, zostałam i bardzo tego chciałam oraz bardzo mi się to podoba. Chciałabym być antagonistką w telenoweli”.

O tym, jak to jest pracować w tym samym miejscu, co jej matka przez wiele lat, powiedziała: „Chciałabym pójść w jej ślady i zobaczyć nagrania jej telenowel, to jest super piękne, to jest emocjonalne, czuć się tu, gdzie była i tak bardzo urosła, że ​​to super miłe” – skomentowała przyszła gwiazda melodramatów Televisy.

Jak zmarła , matka Pauli?

zmarła w Meksyku w 2005 roku na zawał mięśnia sercowego. Nie są znane żadne dalsze szczegóły na ten temat.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź