arelys henao @ Caracol

Mariana Gómez zastąpiona w roli Arelys Henao w drugim sezonie bioserii i jest to…


została bohaterką drugiego sezonu serialu : Canto para no llorar


To już fakt, że publiczność pozna więcej szczegółów z życia piosenkarki w drugiej części jej bioserii. Jednak nie było wiadomo, kto przejmie wiodącą rolę, biorąc pod uwagę decyzję Mariany Gómez, aby nie nagrywać nowych rozdziałów. 

W tym sensie niedawno dziennikarz Carlos Ochoa rozwiązał zagadkę i ujawnił nazwisko. 

Zgodnie z powyższym, nową jest , a zmiana wyglądu nastąpiła niedawno, aby rozpocząć nagrania w kwietniu. Choć Kolumbijka nie potwierdziła wprost swojej wiodącej roli, to też jej nie wykluczyła, wręcz przeciwnie, w publikacji komentarza na jej koncie na Instagramie na temat drugiego sezonu Arelys Henao dodała kilka emotikon.


Arelys Henao

Kim jest Veronika Orozco? 

Jej kariera telewizyjna rozpoczęła się w młodym wieku w programie dla dzieci Oki Doki oraz od głównych ról w produkcjach takich jak Dejémonos de Vainas. Brała także udział w filmie Soñar no cuesta nada, w którym zagrała Dayanę pod kierunkiem Rodrigo Triany.

W 2006 roku Verónica Orozco zadebiutowała jako piosenkarka, wykonując premierowo piosenkę Las bragas, a później utwory takie jak MiéntemeDescarada i Mala. urodziła się 8 czerwca 1979 roku w Bogocie w Kolumbii w rodzinie Luisa Fernando i Carmenzy. Ma dwie siostry, Julianę i Anę Maríę, która zagrała w Yo Soy Betty, la fea

Udostępnij

Zostaw odpowiedź