Danilo Carrera (Foto Instagram @danilocarrerah)

Danilo Carrera przerywa swoją karierę i ujawnia, że ​​jego matka ma raka


odchodzi od telenowel, by wesprzeć matkę, u której zdiagnozowano raka. Zobaczcie, co ujawnił ekwadorski


  ujawnił, że jego , Elisa Huerta, ma raka.  z Ekwadoru postanowił porzucić telenowele i przenieść się z Meksyku, aby wesprzeć ją w czasie kryzysu zdrowotnego. 34-letni aktor zdradził, że przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych, by być blisko rodziny.

„Ona jest super silną kobietą i pójdzie do przodu, a ja będę tam, aby jej towarzyszyć, to priorytet w moim życiu” – powiedział dla TV Notes o swojej matce.

Po ukończeniu telenoweli Vencer la ausencia , Carrera nagrywa w Meksyku telenowelę El amor invencible i zapowiedział, że na razie zrobi sobie przerwę od aktorstwa. „Będę z nią, jak tylko skończę projekty, które tu mam” – powiedział. „Zostawię tutaj wszystko, całe moje życie, bycie z nią będzie mnie bolało, ale jestem też szczęśliwy i wiem, że będę z mamą i będę z nią dzielić czas”.

Carrera pozostaje optymistą. „Nie mam czasu na depresję ani na smutek” – powiedział. „Muszę pracować i wspierać moją rodzinę i dawać z siebie wszystko, dlatego zostawiam rzeczy, które mam w Meksyku, aby być z mamą”.

Carrera wierzy, że jego matce uda się wyzdrowieć. „Jestem w stu procentach wierzący i mam dużo wiary, a z moją mamą będzie dobrze” – powiedział.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź