Anuel AA (foto Instagram)

Anuel potwierdza separację z Yailin: „Nie jesteśmy już razem”


Reggaetonero Anuel potwierdza, że ​​rozstał się z żoną, dominikańską piosenkarką , która spodziewa się z nim córki


W połowie ciąży , która spodziewa się dziecka z Anuelem, reggaetonero potwierdza, że ​​jest w separacji z dominikańską piosenkarką. „Czekam na nią, bardzo szczęśliwy” – powiedział o Cataleyi, swojej nienarodzonej córce z żoną.

Następnie Portorykańczyk zrzucił bombę, której nikt się nie spodziewał. „Ja i jej matka, ja i Yailin nie jesteśmy już razem z powodów życiowych” – powiedział Anuel.

„Kiedy się zakochuję, zakochuję się naprawdę” – powiedział w usuniętym od tego czasu filmie. „Yailin jest matką mojej córki. Nie jestem z nią, ale jest matką mojej córki”. Później dał upust wszystkim negatywnym rzeczom, które zostały powiedziane o ich związku w mediach społecznościowych. 

nie wdawał się w szczegóły przyczyn rozstania. „Nie będziemy robić cyrku, rozmawiając o tym, dlaczego tak lub dlaczego nie”, powiedział, prosząc, aby nadal wspierali muzyczną karierę Yailin. „Wspierajcie Yailin” – poprosił swoich fanów. „Pracuje nad swoją muzyką, dba o siebie. Wiesz, jaka była wcześniej i jaką zmianę wprowadziła w swoim stylu życia. Pomimo wszystkich negatywnych wiadomości, które się pojawiają, poprawiła się, jest lepszym człowiekiem o tysiąc razy i ma dobre serce”.

„Od pierwszej chwili powiedzieli około siedemdziesięciu tysięcy rzeczy, próbując zaszkodzić jej imieniu, ale nie obchodziło mnie to. Poznałem ją i mój był z nią bezpośredni. Ma 20 lat i to na nią wpłynęło” – kontynuował. „Ale tak naprawdę ludzie powinni ją wspierać. Jest pracowita, będzie matką i samotnie walczy o rodzinę. Nie jestem z nią, ale nadal jest matką mojej córki”.

 „Zawsze będzie moją rodziną. Będę wspierać ją w jej muzyce. Ma szansę zostać świetną artystką”.

Mimo smutku z powodu rozstania zapewnia, że ​​rychłe przyjście na świat dziecka bardzo go cieszy. „Czekamy na Cataleyę, to tatusia” – powiedział o swojej córce z Yailin.

Podczas Instagram Live Anuel zapewnił również ponad 30 000 fanów, że bez względu na wszystko będzie odpowiedzialny za swoje . „Będę się nią opiekował, a ona będzie moja” – dodał. „Będzie żyła jak królowa, ponieważ jej tata jest królem”. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź