Życie jako pastor, mąż i ojciec aktora znanego z telenoweli, José Ángel Llamas


Ten, który był bohaterem udanych melodramatów, takich jak Amor descarado czy Alma indomable, odszedł ze środowiska artystycznego ponad dekadę temu. Dziś jest pastorem w kościele w południowej Florydzie i nadal jest żonaty z Mara Croatto, z którą założył rodzinę, w skład której wchodzą Juan, Rafael i Michael


Życiowa zmiana

Całkowicie odsunięty od środowiska artystycznego przez ponad dekadę,  jest dziś pastorem Calvary Chapel Fort Lauderdale, kościoła znajdującego się w południowej Florydzie, złożonego z Latynosów, którzy znaleźli rodzinę, w której mogą połączyć się z Bogiem, połączyć się z bardziej ludźmi i ze społecznością. Od aktora do pastora

Były oper mydlanych, takich jak Amor descarado i Alma indomable , oraz jego żona, była  Mara Croatto, są częścią rodziny Calvary Chapel Fort Lauderdale od 2009 roku. 

„Bóg powołał José i Marę z telewizyjnego medium rozrywkowego i odkąd dowiedzieli się o Panu, ich życie radykalnie się zmieniło, zaczęli kroczyć w wierze i ostatecznie poświęcili się służbie pełnoetatowej” – można przeczytać na stronie. stronie Lauderdale’a. Jego nowa pasja

Głoszenie ewangelii po hiszpańsku, nauczanie i pomaganie małżeństwom w znalezieniu uzdrowienia dzięki Bożemu planowi stało się nową pasją emerytowanego aktora. „José służył w Fort Lauderdale na różnych stanowiskach duszpasterskich, a Bóg potwierdził jego powołanie do bycia pasterzem i nauczania społeczności hiszpańskojęzycznej podczas pandemii, czemu poświęcił się w ostatnich latach”. 

Jego

Lamy i Mara są małżeństwem od sierpnia 2004 roku i mają troje dzieci, JuanaRafaela i Michaela, chociaż pochodzą z ich poprzednich związków.

Juan i Michael są wynikiem związku, który Mara miała w przeszłości. „Dziękuję Bogu, że dał mi te dwa wspaniałe dary. Moje serce jest pełne miłości do Ciebie i wspaniale jest widzieć, jak dorastacie i dzielić cenne chwile, które cenię na zawsze. Dziękuję, że uczyniliście mnie najszczęśliwszą mamą na świecie ” – napisała w maju 2022 roku na Instagramie. 

Sprawdź także  Los Caminos del Amor: obsada telenoweli Nicandro Díaz

Z kolei Llamas to biologiczny ojciec Rafaela

Jego inne dzieci

Pomimo braku wspólnej krwi, Llamas ma bardzo bliskie i szczególne relacje z dziećmi swojej żony, które traktuje jak własne dzieci. 

Znalazł szczęście i spokój, za którymi tak bardzo tęsknił, z dala od kamer i sławy.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź