Zmarł aktor znany z 'Yo soy Betty, la fea’, jedna z najzabawniejszych postaci w telenoweli


Germán Tobar Celeita, znany z roli w słynnej telenoweli, Yo soy Betty, la fea, zmarł w minioną sobotę


W sobotę 21 stycznia 2023 roku, w wieku 72 lat, zmarł Germán Tobar Celeíta. Wiadomość o śmierci aktora, który był częścią obsady telenoweli Yo soy Betty, la fea, w której grał prawnika José Ambrosio Rosalesa, została opublikowana przez kolumbijskie stowarzyszenie ów (ACA).

„Dzisiaj odszedł nasz drogi kolega i przyjaciel Germán Tobar Celeíta, wspaniały towarzysz, członek ACA od samego początku, który z zaangażowaniem i oddaniem wspierał nas w sekretariacie ds. komunikacji” – napisała instytucja na swoim koncie na Instagramie. „Ściskam solidarnie jego żonę Lucię i jego córki, Camilę i Juanitę, z najgłębszym żalem”.

Jego córka Camila Tobar również potwierdziła odejście ojca. „Dzięki ACA za uhonorowanie mojego taty, dla niego praca i dzielenie się ideałami stowarzyszenia zawsze była przyjemnością i dumą” – wspomniała w tej samej sieci społecznościowej. „Przyjmujemy kondolencje z miłością”.

Do wiadomości dołączyła czarno-białe zdjęcie z twarzą aktora. Jego koledzy wspominali:. „Niech spoczywa w pokoju” – Natalia Ramírez ; „Och, Germancito. Uściski dla twojej rodziny” – Carolina Cuervo i „Och, jakie to smutne” – Cristina Campuzano Otero.

Zareagowali również użytkownicy. „Widziałem, jak grał w Betty, a odtąd oglądałem . Niemal wyjątkowa naturalność. Moje kondolencje dla jego rodziny”; „Pokój w jego grobie, ściskam Doñę Lucię, Camilę i Juanitę”; „Niech spoczywa w pokoju. Modlę się i składam najszczersze kondolencje rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom.” i „Jakie to smutne. Świetny facet i profesjonalista”, brzmiały niektóre komentarze.W tej chwili nie podano dalszych szczegółów dotyczących pogrzebu Germána Tobara Celeity, chociaż jego rodzina doceniła, jak powiedziała Camila Tobar, wyrazy uczuć.

Udostępnij
Sprawdź także  Płacz doprowadził ich do sławy: aktorki specjalizujące się w wylewaniu łez na ekranie

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź