Spotify będzie udostępniać kody przedsprzedażowe RBD


Użytkownicy regularnie słuchający grupy będą mogli otrzymać klucz dostępu do przedsprzedaży biletów na trasę „Soy Rebelde”


Marzenie fanów ma się spełnić w tym roku, ponieważ po spekulacjach potwierdzono, że Dulce María, Maite Perroni, Anahí, Christian Chávez i Christopher Uckermann powrócą na scenę z trasą „Soy Rebelde”, więc tutaj powiemy ci, jak możesz uzyskać kod przez , aby zdobyć bilety „przed kimkolwiek innym”.

Stany Zjednoczone, i to kraje, które będą mogły cieszyć się spotkaniem uczniów Way School, a sprzedaż biletów ruszy w najbliższy wtorek.

Kod ze

Okazuje się, że w zeszłym roku platforma uruchomiła opcję Live Events Feed, która umożliwia użytkownikom zakup biletów na niektóre koncerty z wyprzedzeniem, a RBD będzie jednym z uczestników.

Ale nie wszystko jest takie różowe, Spotify wybierze tylko niektórych swoich użytkowników i wyśle ​​kod, za pomocą którego będą mogli uzyskać dostęp do biletów w przedsprzedaży na Ticketmaster .

W związku z umową, jaką obie firmy zawarły wspólnie z firmą Ocesa, Spotify będzie wysyłać wejściówki od 26 do 27 stycznia, w godzinach od 12:00 do 21:00.


W jaki sposób użytkownicy, którzy wygrają kod, zostaną powiadomieni o zwycięstwie?

Kod przyjdzie za pośrednictwem poczty, którą użytkownik zarejestrował w Spotify, ponadto wybiorą tych, którzy regularnie słuchają grupy, która odniosła tak niebywały sukces.


Udostępnij
Sprawdź także  Maluma postarza się w nowym teledysku 'ADMV'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź