RBD ogłosiło powrót na scenę z #SoyRebeldeTour: daty, miejsca i przedsprzedaż


Anahí, Dulce María, , Christopher von Uckerman i Christian Chávez ogłosili nową trasę koncertową w niektórych miastach na całym świecie, a zakończy się w CDMX


Po kilku miesiącach oczekiwania meksykańska grupa  ogłosiła powrót na scenę, po ogłoszeniu separacji w grudniu 2008 roku. Bez Alfonso Herrery pięciu członków zespołu — Anahí, Dulce María, , Christopher von Uckerman i Christian Chávez — zaprezentowało daty i miejsca, w których wystąpią po 15 latach nieobecności.Poprzez odliczanie, oficjalna strona ogłosiła 24 prezentacje w 2023 roku, które zaprezentują w ramach trasy Soy Tour. Pięciu członków zespołu rozpocznie podróż 25 sierpnia na stadionie Sun Bowl w El Paso w Teksasie i zakończą 1 grudnia w Foro Sol w Mexico City.

Według informacji, które upubliczniono w nocy w czwartek, 19 grudnia, odwiedzą tylko trzy kraje: Stany Zjednoczone, Brazylię i Meksyk. Wiadomość, która zaskoczyła fanów, ponieważ wspomniano, że prawdopodobnie odwiedzą więcej krajów Ameryki Łacińskiej, takie jak , Peru, Chile i Argentyna czy też wpadną do Europy, a przynajmniej do Hiszpanii.Trasa rozpocznie się, jak już wspomniano, w Stanach Zjednoczonych, gdzie byli wystąpią w 26 miastach od 25 sierpnia do 19 października:

— El Paso, Houston, Edinburg i Austin Texas; Nueva York; Fairfax, Virginia; Greensboro, Carolina del Norte; Chicago, Illinois; Denver, Colorado; Phoenix, Arizona; Las Vegas, Nevada; Miami i Orlando, Florida; Atlanta, Georgia; Arlington, Virginia; San José, Sacramento, San Diego, Fresno i Los Ángeles, California.

Po przejechaniu przez Stany Zjednoczone udadzą się do Ameryki Południowej, by wystąpić w dwóch miastach Brazylii: São Paulo (Sao Paulo) 17 listopada; i Rio de Janeiro 19 listopada.

Sprawdź także  Była aktorka „Zbuntowanych” nosi pierścionek zaręczynowy

Wreszcie, zgodnie z przewidywaniami, trasa zakończy się w Meksyku, gdzie odwiedzą Monterrey, Nuevo León Estadio Mobil Super; Guadalajara, Jalisco Estadio 3 de Marzo; kończąc w Mexico City w Foro Sol 1 grudnia.Przedsprzedaż i sprzedaż biletów w Meksyku

Zaraz po ogłoszeniu powrotu ogłoszono również datę, w której trafią do sprzedaży bilety na trzy koncerty, które grupa da w kraju. Usługa będzie oferowana przez firmę Ticketmaster.

Co zaskakujące dla fanów odbędą się dwie przedsprzedaży. Pierwszą z nich będzie  Advance Sale, która będzie otwarta od czwartku, 26 stycznia, od godziny 12:00 (czasu środkowego Meksyku) do piątku, 27 stycznia, do godziny 09:00.

Druga to Przedsprzedaż Citibanamex, która rozpocznie się w czwartek 26 stycznia o godzinie 14:00 (czasu środkowego Meksyku) i potrwa do czwartku 26 stycznia do godziny 23:30. Wreszcie, sprzedaż dla szerokiej publiczności rozpocznie się w piątek, 27 stycznia o godzinie 14:00.

Do tej pory cena biletów w Meksyku nie jest znana  ponieważ strona nie pozwala na zapoznanie się z kosztami, więc oczekuje się, że więcej informacji na ten temat będzie wiadomo w najbliższych dniach.Reakcja mediów społecznościowych

W ciągu godziny od ogłoszenia, w Meksyku słowa #SoyRebelde#RBDISBACKTicketmaster i Foro Sol znalazły się w trendach głównych portali społecznościowych i niektórych wyszukiwarek internetowych, osiągając pierwsze pozycje list.

Jednak pierwszą krytyką, jaką otrzymała meksykańska grupa, był „nadmiar koncertów” w miastach w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy niektóre kraje Ameryki Łacińskiej nie zostały wzięte pod uwagę: „19 stycznia, międzynarodowy dzień, w którym RBD rozczarowało całą Amerykę Łacińską ”, „LATAM zawsze daje wszystko i nic nie bierze”, „dlaczego RBD nie jedzie w trasę LATAM”, to tylko niektóre z komentarzy, które można było przeczytać.

Co do Ticketmaster, internauci przypomnieli sobie problemy na koncertach w Mexico City, mają nadzieję, że problemy z biletami już się nie powtórzą: „Będzie brakować rąk, Ticketmaster”, „co za początek igrzysk śmierci”, „oszukajcie w biletach RBD, a sam diabeł się pojawi”, to tylko niektóre z wiadomości, które można było przeczytać.

Sprawdź także  Pablo Alboran opóźnia wydanie swojego albumu 'Vertigo'

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź