Los Farad fot. Prime video

Prime Video ogłasza koniec kręcenia swojego hiszpańskiego projektu, Los Farad


Ośmioodcinkowy będzie miał swoją premierę w w ponad 240 krajach na całym świecie


ogłosiło koniec zdjęć do swojej nowej oryginalnej serii, .

W ośmioodcinkowym serialu występują , , , , , , , Igal Naor i Makram Khoury.

Oryginalna hiszpańska produkcja będzie miała swoją premierę w Prime Video w ponad 240 krajach na całym świecie.

Mariano Barroso, niedawno mianowany dyrektorem ds. treści w dziale filmów Netflix w Hiszpanii i Portugalii, jest reżyserem i współtwórcą serialu wraz z Alejandro Hernándezem, który jest odpowiedzialny za scenariusz. Fernando Bovaira jest producentem serialu dla MOD wraz z Anxo Rodríguez dla Espotlight.

„Właśnie po raz ostatni powiedzieliśmy cięcie w Los Farad i nie da się opisać wysiłku tak dużego i doskonale skoordynowanego zespołu. Moja wdzięczność nie mieści się w zdaniu ani w przemówieniu” – powiedział Barroso.

„Nie przestałem zaskakiwać się przez jeden dzień zdolnościami i propozycjami naszych aktorów oraz naszego zespołu technicznego. Wszystkich tych filmowców zabiorę ze sobą aż do zakończenia procesu…. Jestem bardzo wdzięczny zespołowi Prime Video za okazane zaufanie i zaangażowanie. Dziękuję wszystkim z głębi serca”.

Los Farad wprowadzi widzów w Marbellę lat 80-tych w rękach Oskara, chłopca, który marzy o założeniu siłowni i który z rąk Sary Farad wkracza do fascynującego świata Costa del Sol, jego śmietanki towarzyskiej, dziwactwa i geopolityki. Ten nowy świat otwiera się przed nim dzięki rodzinie Faradów, która oferuje mu przyszłość, ale z najbardziej nieoczekiwanym zawodem: handlem bronią.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź