Posłuchaj „Easy”, nowego utworu Chesca we współpracy z Dalex


i współpracują przy „Easy”, tym wybuchowym singlu, którego nie można przestać słuchać 


Portorykańskie gwiazdy, i , połączyli siły, by stworzyć zmysłową i wybuchową piosenkę „Easy”.

Teksty opowiadają o miłości i o tym, jak „łatwo” jest tym parom być razem dzięki chemii, która istnieje między nimi. Chesca i Dalex są kompozytorami uwodzicielskiego tematu i współpracowali przy produkcji muzycznej wraz z „Fermin Daddy”, „Mechi” i „Izon”, aby osiągnąć zaraźliwą więź. Utwór zawiera również interpolację popularnej piosenki „Noche De Sexo” legendarnego Wisina y Yandela i Romeo Santosa.


googlr

„Jestem bardzo podekscytowana tą współpracą. Dalex to talent, który ogromnie szanuję i bez wątpienia jest jednym z najwybitniejszych współczesnych artystów Ta piosenka jest do tańca i zabawy. Teksty są intensywne, ale też radosne i bardzo zmysłowe” – skomentowała Chesca, która rozpoczęła ten rok niezwykłym udziałem w obchodach „Sylwestra” na Time Square w Nowym Jorku.

„Easy” ma teledysk, który został nakręcony w pod kierunkiem Kevina Quilesa. Kim jest Chesca? Urodzona i wychowana w , Chesca dorastała w bardzo muzycznej rodzinie. W wieku 11 lat jej ojciec uczynił ją główną wokalistką swojego cover bandu „Flashback”, gdzie miała okazję występować przed publicznością w każdym wieku. W tym wieku ma swoje pierwsze spotkania z muzyką ikon, takich jak Michael Jackson, Janet Jackson i Aretha Franklin, które ostatecznie zainspirują jej muzyczną karierę i styl.

Jej historia to także opowieść o przetrwaniu i odwadze. Po prawie śmiertelnym wypadku na łodzi Chesca kontynuowała występy podczas rekonwalescencji, która obejmowała 14 operacji rekonstrukcyjnych. Pomimo ekstremalnych przeciwności losu i nieustannego prześladowania, z jakim spotykała się w szkole, wiedziała, że ​​jest gwiazdą na scenie. Jej kariera obejmuje imponującą listę osiągnięć. Pierwszy singiel w języku hiszpańskim, „Azúcar” (2018), miał ponad cztery miliony wyświetleń na i synchronizację w filmie „What Men Want”.  

W 2020 roku Chesca podpisana przez Saban Music Group (SMG), wydała „Hijo de Uff” z mega influencerem i artystą Sebasem, osiągając ponad 2,9 miliona wyświetleń na . Od tego czasu wydaje przeboje, w tym: „Cara de Buena” z Arcángelem (12 milionów wyświetleń) oraz „Te Quiero Baby” (I Love You, Baby) z Pitbullem i Frankie Valli (23 miliony wyświetleń), teraz to złoty singiel z certyfikatem RIAA.

Sprawdź także  Gloria Trevi i Mocedades nagrywają nową wersję „Amor de hombre"

Współpracowała także z Jonem Z, Sebasem, Arcángelem, Grupo Firme, Offset De La Ghetto, Nesi, Blessd i Donem Omarem. Chesca jest zaangażowana w powiększanie grona odbiorców na całym świecie, dzieląc się swoją inspirującą historią i samodzielnie stworzoną walką, która jest ogromną motywacją dla milionów kobiet na całym świecie.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź