Poncho Herrera skupia się na karierze aktorskiej, podczas gdy RBD przygotowuje się do swojej ostatniej trasy koncertowej


Były członek popularnej grupy odmówił udziału w serii ów zjazdowych, które rozpoczną się w sierpniu


Teraz, gdy jego dawni koledzy z zespołu  ogłaszają w wielkim stylu daty długo oczekiwanej trasy koncertowej, Alfonso Poncho Herrera ogłasza wielkie osiągnięcie w swojej karierze aktorskiej.

Po odmowie udziału w serii ów popularnego zespołu muzycznego, Herrera w końcu zdradził, że będzie pracował ramię w ramię z uznanym producentem i reżyserem Zackiem Snyderem nad obiecującym projektem dla .

„Kiedy wszedłem na plan Zacka, czułem się, jakbym kręcił mały , ale nagle rozejrzałem się i zobaczyłem potwora, o którym był ten ” – powiedział 39-letni gazecie El Universal . „Na koniec podziękowałem całemu zespołowi i powiedziałem im:„ Nie wiem, czy znowu zagram w takim filmie, ale zabieram ze sobą wspaniałych przyjaciół”.


Google

Tak jak , Dulce María, ,  i Chrisitan Chávez stoją ramię w ramię, to Herrera okazał swoje wsparcie i życzenia powodzenia swoim byłym partnerom muzycznym, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​na tym etapie życia, w którym jest odpowiedzialny za dwoje maluchów, które codziennie na niego czekają w domu, zmieniły się jego priorytety.

„Kiedy masz dzieci, nic już nie jest dla ciebie. Zdajesz sobie sprawę, że absolutnie nic już nie będzie dla ciebie, a ja jestem tu dla nich i jeśli jutro pojadę nakręcić film do Tanzanii, to będzie to dla nich. Koniec końców jest przed nimi długa droga do przebycia i chcę ich w jakiś sposób wesprzeć” – powiedział.

Udostępnij
Sprawdź także  Johnny Ventura, dominikańska ikona Merengue, zmarła w wieku 81 lat

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź