Penélope Cruz będzie jednym z gospodarzy tegorocznej MET Gala


Najbardziej wyczekiwane wydarzenie modowe roku powróci w maju z deszczem gwiazd


Minął już prawie rok od ostatniej gali w nowojorskim Metropolitan Museum, gdzie mogliśmy zobaczyć spektakularne kreacje jak Blake Lively i kontrowersyjne momenty jak suknia Marilyn Monroe, którą założyła Kim Kardashian.

Już za kilka miesięcy impreza powróci i już mamy lepsze wyobrażenie o tym, co zobaczymy na dywanie.

Gali będzie towarzyszyć wystawa poświęcona Karlowi Lagerfeldowi, kultowemu projektantowi, który zmarł w roku po udanej karierze tworzenia marzycielskich ubrań w domach projektowych Chanel, Fendi i Chloé.

Dziś Vogue ogłosił, że Penelope Cruz, Roger Federer, Dua Lipa, Michaela Coel i Anna Wintour będą oficjalnymi współprzewodniczącymi wieczoru.

Cruz, która niedawno zdobyła swoją czwartą nominację do Oscara, był jedną z muz Karla Lagerfelda. Na premierach filmowych i rozdaniach nagród hiszpańska zawsze nosiła jego projekty i uosabiała klasyczny glamour marki. 


Google

Wraz z nią legendarny tenisista Federer, młoda Lipa, angielska Coel i jak co roku redaktor Vogue Wintour oddadzą cześć pamięci i projektom Lagerfelda.

Gala odbędzie się 1 maja w obiektach Metropolitan Museum of New York. 

Kilka dni później wystawa zostanie otwarta dla zwiedzających, więc wszyscy fashioniści mieszkający lub odwiedzający Nowy Jork będą mogli zobaczyć „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” z ponad 150 oryginalnymi stylizacjami projektanta, eksplorującymi jego twórczość od lat 50. do 2019r. 

Udostępnij
Sprawdź także  Tenoch Huerta: przeszczep, który uratował Meksykanina, który podbił Marvel

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź