Najbardziej „ujmujące” i „ważne” postacie z telenoweli dla Gabriela Soto


Meksykański grał niezliczone postacie w niezapomnianych melodramatach podczas swojej udanej i długiej kariery, ale łamacz serc szczególnie wspomina cztery, które zajmują szczególne miejsce w jego sercu w niedawnym wystąpieniu dla podcastu „El Camerino”


1. Ulisses 'El Feo’ / Brzydki

„Myślę, że to najważniejsza postać, jaką kiedykolwiek grałem” — powiedział meksykański o postaci, którą grał w 2001 roku w odnoszącej sukcesy młodzieżowej telenoweli Amigas y rivales (Przyjaciółki i rywalki)„To on w imponujący sposób katapultował mnie do mojej kariery. To piękna postać, ponieważ oprócz charakteryzacki i wszystkiego, co ona oznaczała, tam naprawdę zakochałem się w tym świecie i kontynuowałem moją karierę”, powiedział 47- letni aktor. 


2. Notatka

„Memo jest najbardziej ujmujący ” – powiedział Soto o postaci, którą gra w aktualnej, hitowej telenoweli Univision Mi camino es amarte

„Uwielbiam go, kocham go . Jest bardzo ładną postacią, dobrym wojownikiem, bardzo skromnym, dobrym pracownikiem, Memo jest bardzo czuły i uwielbiam to w tej postaci” – skomentował Soto. 3. Nico

Postać, którą ożywił w 2019 roku w przebojowej komedii romantycznej Soltero con hijas, to kolejna z jego ulubionych postaci. 

„Jest to projekt, który bardzo mi się podobał, z wielką odpowiedzialnością przez udźwignięcie ciężaru tej historii i na szczęście ludziom bardzo się spodobał, a mnie również bardzo się podobał, ponieważ był to również bardzo szczęśliwy bohater” – powiedział. 


4. Damien

Gabriel nie może zapomnieć postaci, którą grał w telenoweli Caer en tentación w 2017 roku i która również zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. 

„[To był] bardzo złożony projekt, bardzo trudny, o zupełnie innym tonie” – powiedział aktor. 


A tobie, która rola zapadła w pamięć?

Udostępnij
Sprawdź także  Plutarco Haza wyróżnia się jako czarny charakter w telenoweli 'Mujer de nadie'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź